Pille çalışan yüksek lümenli LED

gestalt24

Üye
Merhabalar

Fotoğrafta kar topuna benzeyen ışık geçiren beyaz plastikten yapılmış içi boş bir küre ve altındaki ufak ledin olduğu parça mevcut. Işığı zayıf kaldığı için çok daha güçlü neredeyse başucu lambası kadar parlak olabilecek pilli bir çözüm arıyorum. 2-3 adet power led takıp kalem pil ya da 9voltluk pil ile çözebilir miyim? teşekkürler

IMG_20200126_011406.jpgIMG_20200126_011443.jpgIMG_20200126_011457.jpg

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
tam aradığım ürünmüş gerçekten çok teşekkür ederim

iyi amper çekiyor haberin olsun, pille değil adaptörle beslemeni tavsiye ederim

iyi amper çekiyor haberin olsun, pille değil adaptörle beslemeni tavsiye ederim
Şu çubuk şeklinde olanlar. Benim tavsiye ettiğim ürün
3 volt 350ma güçle çalışmaya başlayıp 1000ma kadar sorun çıkarmaz.
Üstelik lümen 160 tır.
Süper kaliteli bir ürün diyebilirim.
Daha önceleri sürekli power led alırdım.
Bu ürünü alıp kullandıktan sonra power ledler mum ışığı gibi kaldı gözümde :)

Şu çubuk şeklinde olanlar. Benim tavsiye ettiğim ürün
3 volt 350ma güçle çalışmaya başlayıp 1000ma kadar sorun çıkarmaz.
Üstelik lümen 160 tır.
Süper kaliteli bir ürün diyebilirim.
Daha önceleri sürekli power led alırdım.
Bu ürünü alıp kullandıktan sonra power ledler mum ışığı gibi kaldı gözümde :)
3535 ler iyidir güzel ışık verir, iyi soğutma yapmak lazım, amper cekiyorlar sağlam besleme yapmak lazım. bu ledlerden sualtı aydınlatma yaptım, denizin içinde olduğu halde iyi bir sürücü istiyor.

aslında benim malesef seyyar bir çözüme ihtiyacım olduğu için pille beslemekten başka şansım gözükmüyor. sığdırabileceğim maksimum pil adedi de 3 kalem pil ya da 1 9voltluk pil. bunlar yeterli olur mu bu ledler için?

aslında benim malesef seyyar bir çözüme ihtiyacım olduğu için pille beslemekten başka şansım gözükmüyor. sığdırabileceğim maksimum pil adedi de 3 kalem pil ya da 1 9voltluk pil. bunlar yeterli olur mu bu ledler için?

9 volt pili unutun kapasitesi düşük gelir. 3 kalem pil veya şarzlısı daha uzun çalıştırır. Seri direnç ile kullanabilirsiniz.

3 kalem pil ile su an kürenin uzerindeki lede paralel led ekleyip istediginiz isik şiddetine erismeniz en mantikli cozum gibi gorunuyor.

Yukarida önerilen led icin kullanacaginiz mobil bir cozum yok. Pil yada bataryayi cok hizli bitirecektir.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri