Pil hata mesaji

Silent kardeş yapmadigim hiçbir aksiyon kalmadı komple pilz cihaz değişti ayrıca yanındaki röleler değişti kontaktorler değişti son tek olarak kapı siviclerini var iki adet onlardan sonra makinayı yakmayi dusunuyouz:)))

kapi swichlerinden cikarsa uzulursun biliyorum bide kapi swichlerin anahtar kilitlemelimi onada bak makanik anahtar kilitlemeli ise kapi swichine ayriyeten bobin uclari gidiyordur ona gitmeden once mutlaka bir kontaktor yada role uzerinden no kontagindan geciyordur o role yada kontaktor durumunu ve kontaklarini kontrol et

bir onerim daha olacak panodaki tum kontaktor kontaklarini kontak temizleyici daylek ile temizle yok ise temin et her yerde lazim olur

Kontaklari tek tek kontrol ettim herhangi bir yüksek omaj goremdim pegoet kardeşim kapı sivicinde bobin yok sadece anahtar şeklinde bi dil var sivicler girip çıkıyor okadar ama kesin kapı siviclerinden çıkacak

Bu tip röleden çalıştığım fabrikada 2 makinada var zaman zaman ilgisiz hatalar veriyor

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır hala devam hatta şuan yine pilz sistemde hata var ama kapı değil bukez komple güvenlik sistemi hatalıdır diye yazıyor cikan hatada

peki sistemde ki kablolar da hareketli kanal uzerinden gecen kablo varmi ??

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri