Pickit 2 yardım!!!

emirhan23

Üye
İyi akşamlar.Okulda yapmış olduğumuz pickit2 için bir program hazırlamamız gerekiyor.Acaba yardımcı olabilir misiniz? Resmini atıyorum.Ayrıca resimde görünmüyor ama LCD display de var.

lrty9.jpg

Pickit2 görmeyeli bayağı değişmiş. Kit güzelde çalıştırmak için program yazamıyorsanız ne anlamı var?

Yapmış olduğunuz kiti satın aldığınız yere yani manyetik elektroniğe sorabilirsiniz.
Muhtemelen yanında demo programlar vermiştir.

Pickit2 görmeyeli bayağı değişmiş. Kit güzelde çalıştırmak için program yazamıyorsanız ne anlamı var?

Elimde yazılmış birkaç program var zaten ama nasıl birşey yapacağıma karar veremiyorum.

Yapmış olduğunuz kiti satın aldığınız yere yani manyetik elektroniğe sorabilirsiniz.
Muhtemelen yanında demo programlar vermiştir.

Teşekkür ederim.Yanında birşey gelmedi.Niye derseniz; kart tasarımı Hocamıza ait.Vize olarak kart üzerinde bir proje hazırlamamız gerekiyor.O konuda karasızım.

Elimde yazılmış birkaç program var zaten ama nasıl birşey yapacağıma karar veremiyorum.

Teşekkür ederim.Yanında birşey gelmedi.Niye derseniz; kart tasarımı Hocamıza ait.Vize olarak kart üzerinde bir proje hazırlamamız gerekiyor.O konuda karasızım.

Ben bu işlerden pek anlamam ama galiba hocanızın elektronik fabrikası var.. devreye bakılacak olursa durum böyle, çünkü devre baskı falan bildiğin fabrikasyon işi, hatta devre üzerinde manyetik elektronik yazması da bir öğretmen tarafından tasarlandığı konusunda oldukça düşündürücü ??

Keşke expkits.com 'a baksaydınız. :(
Çok güzel kartlar vardı. Ben proje geliştirmede kullanıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,853
Son üye
Megaronn

Yeni konular

Geri