Pic ile Step Motor Kontrol Yardım

osmanab

Üye
saygı değer arkadaşlar abiler ben pic ile step motor kontrol devresi yaptım ancak bunu kablosuz şekilde değiştirmek istiyorum bu kablosuz kontrol hakkında hiç bi bilgim yok yardımcı olabilirmisiniz :confused:

açık şema göndersem devresini yapabilirmisin. bide hangi malzemeleri kullanıyorsun

ayrıca rf için alman gerekenler: bir adet atx34 bir adet arx34 firma udea

1n 4007,1k,4k7,330r.button,erj3efk1503v,ırf510,step motor,pic16f84a devreyi gönderseniz anlarım ancak gönderdiğiniz şemayı bnmkiyle nasıl birleştireceğimi bilmiyorum.

zaten birleştirme yerine yeniden yapman senin için daha kolay olur.
step motorunun arkasında neler yazıyor kaç volt kaç amper

umarım step motorun 6 uçludur (unipolar)

çok teşekkür ederim 2 sorum daha olucak pic16F84A nın içindeki programı değiştiricekmiyim ve 12F675 e hangi programı yazacağım?

çok teşekkür ederim 2 sorum daha olucak pic16F84A nın içindeki programı değiştiricekmiyim ve 12F675 e hangi programı yazacağım?

sen devreyi yaptıktan sonra ben yardımcı olurum. aynı programını kullanamazsın burada rf ile ilgili yazılımda olacak.

tamam çok teşekkür ederim devreyi yaptıktan sonra bu konu altında bilgilendirirm sizi tekrar teşekkürler.

gönderdiğiniz şekildeki malzemeleri aldım şu anda devreyi yapmam için piiclerin programları gerekiyor

devreyi yapman için program hemen gerekmez devreyi kurmaya başla bende yazmaya başlayım. bakalım hangimiz önce bitircez :)

Forum istatistikleri

Konular
127,961
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri