Pic Basic Pro

kardeşler pbp 2.47 full download nerede yahu bulamadım e hadi

micocode linki kırık yeni bir link istesem çokmu fazla şey istemiş olurum acaba.

link öle kardesim 2.47 bir düzenleyin yaws

pic basic proya dair ders notu niteliginde bişiyleri olan varsa,,,mümkünse ***********' a yollasın , yada özelden yollasın ....

herkese tsk ler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
selam arkadaşlar.pic programlamayı öğrenmek istiyorum.ancak neresinden başlamam gerektiğini bilmiyorum.bir yeri aardım f628 ile başla dediler ve basic kitabını almamı söylediler.elektronik bilgim var.siz ne tavsiye edersiniz ?

Proton programını indir ve intenetten uygulamalarına bak. Proton kapsamlı bir dil biraz basic birazcık ucundan c. artı programlaması çok kolay kitabını yeni aldım çok güzel, basic programlarınıda derliyor. kolay gelsin.

kardeş ben bir pic programı yazmak istiyorum. sorun su rüzgar santrali ve günes panallerinden gelen gerilim aynı ortak barada birleşip şarj regulatörüne gidecek. burada akü boşsa akü şarj olacak değilse direk şebekeye aktarılacak. gerilim kontrolü yük kontrlolü gibi durumlar yapılacak. yardımcı olurmusun.

herkese gerekli ama bulabilen sınırlı sayıda...link verebilecek varsa versin bizde değerlendirelim

Windows 7 32 bit ultimate isletim sistemine sahip bir bilgisayara pbp programi microcode studio programi kurdum acaba mplap programinida kurmam gerekir mi?

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,593
Son üye
purplelake

Yeni konular

Geri