PIC 16F84A programlanmış olarak satın alacağım.

adiga

Üye
Merhaba arkadaşlar elinde fazladan PIC 16F84A varsa onu programlayıp kargo edebilirmisiniz bana ücreti ne ise öderim.

merhaba pik proğramlaması dıyorsun da ne iş için kullanacaksın onu belırt her rastgele proğrsmlanan pik hiçbir işe yaramaz dıkkat bu ışte acemısın buyuk ıhtımal parana yazık olur arkadaşim önce pik e ne iş yaptıracaksan ona gore proğram yazdır parasını ver al veya yazdırdığın proğramı satın al devamlı işse yapmak ıstedığın

ilgin için teşekkür ederim yazdıracağım dosyalar hazır yani sadece elinde olan varsa ve kullanmak istemiyorsa bu pic i vereceğim dosyayı yükleyecek içine ve bana satacak. hepsi bu çok birşey tutacağını sanmıyorum ki zaten pic 5 tl.

:)merhaba 1.5 tl yede pik var

yani yok mu diyorsun bir hayırsever ücretini de ödeyeceğim pic in

Kardeşim jdm programlayıcıyı araştırıp programını kendin at bence.. Ya da nereli olduğunu söyle aynı şehirden birini bul.. Öteki türlü kargo vs pahalıya patlar sana..

Jdm programlayıcılar 10-20 lira civarı idi sanırım.. Satın da alabilirsin..

hocam pic ile pek bir işim yok daha önceleri elektronik ile uğraşırdım şuan ise bilgisayar sektörüne geçtim hobi olarak bir ısı devresi ile uğraşıyorum. hatay'dayım yardımcı olacaklar var ise buyursunlar.

hocam pic ile pek bir işim yok daha önceleri elektronik ile uğraşırdım şuan ise bilgisayar sektörüne geçtim hobi olarak bir ısı devresi ile uğraşıyorum. hatay'dayım yardımcı olacaklar var ise buyursunlar.

@adiga, bana mail ile kodu ve kargo bilgilerini gönder, elimde kullanılmış ama sağlam 1-2 tane 16f84 olacaktı, hexi atıp yollayayım, ücret falan gerekmez. Devreyi yapıp çalıştırırsan burada paylaşırsın, ödeşiriz.

:) allah razı olsun insanlık ölmemiş :)

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri