pic 16f628 ile lcd ekran termometreli saat

hsngs1905

Üye
üstadlar bu benım ödevim ve elektronikten anladığımı söyliyemem bunu nasıl yapabilirm bana fikir verebilcek
birileri varmı acaba şimdiden yardımlarınız için çok teşk ediyorum ???

*"Bakarmısınız, Yardım, Bakmayan kalmasın, Lütfen Yardım" gibi başlıklarla konu açmak yasaktır. Başlık bir konunun özeti niteliğinde olmak zorundadır. Lütfen konu açarken başlık seçmeye dikkat ediniz.
Düzenleme:
korkmaz_design

Forum Kurallarını Okuyunuz.

eğer 2. linkdekini yaparsanız pcb çitf katmanlı pcb yi değiştirerek tek katmalı yapabilirsiniz. birde kristale dikkat edin 32,768khz olucak

eğer saat ileri giderse ( benim başıma gelmişti başka bir projede)
kristali yatırarak (plaka üzerine) üzerinden bir tel yardımı ile şaseye monteleyin saniyesi saniyesine tam oda olmadı kristal'in bacaklarına iki tane 6pf şaseye gidecek şekilde deneyin 1302'nin kapasitifi' 6pf datasheet'de yazıyor.Kolay gelsin.

peki kardeş saolasın açıkcası ben elektrıkle haşır neşir oldugum için elktronikten hiç çakmıyorum :) sizinde yardımlarınızla inş bişiler yapacağım birde benim devremde tarih bilgilerinin olması gerekmiyor bu tarih bilgilerini almamak için hangi işlemi iptal etmem gerek

korkmaz_design ' Alıntı:
eğer 2. linkdekini yaparsanız pcb çitf katmanlı pcb yi değiştirerek tek katmalı yapabilirsiniz. birde kristale dikkat edin 32,768khz olucak

eğer saat ileri giderse ( benim başıma gelmişti başka bir projede)
kristali yatırarak (plaka üzerine) üzerinden bir tel yardımı ile şaseye monteleyin saniyesi saniyesine tam oda olmadı kristal'in bacaklarına iki tane 6pf şaseye gidecek şekilde deneyin 1302'nin kapasitifi' 6pf datasheet'de yazıyor.Kolay gelsin.
peki kardeş saolasın açıkcası ben elektrıkle haşır neşir oldugum için elktronikten hiç çakmıyorum :) sizinde yardımlarınızla inş bişiler yapacağım birde benim devremde tarih bilgilerinin olması gerekmiyor bu tarih bilgilerini almamak için hangi işlemi iptal etmem gerek

tarih bölümünü değiştirmen için kodları değiştirmen gerek ve bir kaç değişiklik daha böyle olmasının ne problemi varki extra işte + puan demek ;)

korkmaz_design ' Alıntı:
tarih bölümünü değiştirmen için kodları değiştirmen gerek ve bir kaç değişiklik daha böyle olmasının ne problemi varki extra işte + puan demek ;)
:) saol üstad haklısın

bu konudaki linkler kaldırıldımı ? kaldırılmadıysa nerede ? kaldırıldıysa tekrar link atma imkanınız varsa ilgili kişiden rica ediyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri