Philips 5+1 Hoparlörün İlğinç Arızası (MMS460/00)

Kartı temize çektim. Ses iyi oldu gibi. Ama anlamadığım şekilde bazen ses bir anda kendiliginden gidiyor. Mesela tv ye taktım, 10-15 dk sonra bir anda ses gitti azıcık gelmeye başladı. Sonra bir anda tekrar geldi gitti gibi. Yani hiç dokunmadan oluyor bunlar. Hayır hiç çalışmasa sorunu bulmak daha kolay olurdu. Bu arada kartı temizledigim halini paylaşıyorum
Çok iyi değil sde idare eder, ayrıca mevcut tüm noktaların lehimini tazelemeni önermiştim.

Son düzenleme:
Potansiyometre arızalı onu değiştir veya iptal et daha çok ses alırsın aynısı var öyle yaptım bağlı olan cihazdan sesi kısıp acarsın

Potansiyometre arızalı onu değiştir veya iptal et daha çok ses alırsın aynısı var öyle yaptım bağlı olan cihazdan sesi kısıp acarsın
eveeeet güzel insan, sanırım tarih okuma konusunda biraz cahiliz ama konu hortlama konusunda fena halde uzmanlaşmışsınız. en son cevap üzerinden üç (3) yıl yedi(7) ay onbir (11) gün geçmiş ve siz yorum yapıyorsunuz. lütfen yazmış olmak için değil, güncel konularda bizleri aydınlatınız.

eveeeet güzel insan, sanırım tarih okuma konusunda biraz cahiliz ama konu hortlama konusunda fena halde uzmanlaşmışsınız. en son cevap üzerinden üç (3) yıl yedi(7) ay onbir (11) gün geçmiş ve siz yorum yapıyorsunuz. lütfen yazmış olmak için değil, güncel konularda bizleri aydınlatınız.
Konunun eski olduğunu biliyorum bu arıza başkasının da başına gelebilir diye yazdım bir kişinin sorunu cozulunce başkasının başına gelmeyeceği anlamına gelmez siz de bunu bilin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri