petrol fiyatları

acaba bizim ülkede doğal gaz kaynağı bulunduktan sonra petrol fiyatları düşebilir mi? Yoksa hiçbir etkisi olmayacak mı
doğal gaz pek etkilimez yaakın zamanlar bence

Bırak düşük olmasını ,

Önce kuyuların açılması , gazın çıkartılması , saflaştırılması , dağıtım şebekesinin kurulması v.s. v.s.

bu maliyetler bindirildikten sonra ( yani o gazıda sen ben çıkarttıktan sonra ) fiyat yurt dışından aldığımızın altında kalacağını düşünmüyorum.

Yerli olsun. Karşı değilim ama.. ( devamını yazamıyorum. )

Şahsi düşüncem.

Bırak düşük olmasını ,

Önce kuyuların açılması , gazın çıkartılması , saflaştırılması , dağıtım şebekesinin kurulması v.s. v.s.

bu maliyetler bindirildikten sonra ( yani o gazıda sen ben çıkarttıktan sonra ) fiyat yurt dışından aldığımızın altında kalacağını düşünmüyorum.

Yerli olsun. Karşı değilim ama.. ( devamını yazamıyorum. )

Şahsi düşüncem.
haklısınız tabi ancak 20 yılın rezerv olduğunu öğrenince ister istemez fiyatların düşeceğini düşüneceksin

haklısınız tabi ancak 20 yılın rezerv olduğunu öğrenince ister istemez fiyatların düşeceğini düşüneceksin

Düşündüm.
..
Düşündüm,
..
Yine düşündüm.

Hala fikrim değişmedi. o_Oo_O

Allah verir de ömrümüz yeterse 20 yıl sonra bu konuda yine buluşalım ve aynı sorunun cevabını yine konuşuyor olalım dilerim. Ve yine bu konu üzerinde düşüncelerimin hepsinin yanlış olduğunu konuşuyoruz olmayı umuyorum. Ben bu vatanı seviyorum. Kalbimde ay yıldız yatıyor. Avatarımda da.

Geçtiğimiz aylarda dünyada petrol varil fiyatları yerlerde sürünürken, bizde pompa fiyatına ne kadar yansıdı? .Buna bakarak dogalgaz rezervi bulunmasının bize yansımasıni siz tahmin edin.
Akaryakıt ve dogalgaz tüketiminden alınan vergi oranlarını arastirirsaniz neden indirim yapılmadığını /yapılmayacağıni anlarsınız.

acaba bizim ülkede doğal gaz kaynağı bulunduktan sonra petrol fiyatları düşebilir mi? Yoksa hiçbir etkisi olmayacak mı
İlahi kardeş güldürdün. Allah da seni guldursun.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,613
Son üye
Liderpano

Yeni konular

Geri