Pensamermetre

Çok teşekkür ederim peki ben bunu oiyasadaki tüm kondansatör lerde kullanabilirmiyim

Bizim bulunduğumuz bölgede elektrikçi sıkıntısı varda kendi işimizi kendimiz halletmek istiyoruz bizim bunun gibi 4-5 adet panomuz var onlar daha büyük ondan dolayı sordum kusura bakma en küçüğü bu 5kw lık diğerleri daha büyük

Ekli dosyayı görüntüle 75249

Bu senin gönderdiğin modelin 1 üstü galiba bu benim işimi görür o zaman çok teşekkür ederim o zaman bunu alıyorum 😁 🙏
Bende bu modelde var (aslında bir altı galiba aynı seri ufak farklar var bu 600 amper , diğeri
400 ampere kadar ölçer benim model işinize gelirse onu alın ),sıcaklık yok galiba bunda, yaklaşık aynı özellikler çok küçük pikofarad seviyesi hariç bir çok kondansatörü ölçer ,güç kondansatörleri için kwar-farad çevrimini yapın ya da forum da aratın ,pratik olarak üç faz arasında da aynı ya da birbirine yakın değeri görmen gerekir üç fazlı kondansatörde.Monofaze zaten bellidir.
Pensampermetre konumunda ölçme için forumda bilgi var .
Not:Bu modeller Dc amper ölçmez,Dc volt ölçer bilginiz olsun.
Kolay gelsin.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bende bu modelde var (aslında bir altı galiba aynı seri ufak farklar var bu 600 amper , diğeri
400 ampere kadar ölçer benim model işinize gelirse onu alın ),sıcaklık yok galiba bunda, yaklaşık aynı özellikler çok küçük pikofarad seviyesi hariç bir çok kondansatörü ölçer ,güç kondansatörleri için kwar-farad çevrimini yapın ya da forum da aratın ,pratik olarak üç faz arasında da aynı ya da birbirine yakın değeri görmen gerekir üç fazlı kondansatörde.Monofaze zaten bellidir.
Pensampermetre konumunda ölçme için forumda bilgi var .
Not:Bu modeller Dc amper ölçmez,Dc volt ölçer bilginiz olsun.
Kolay gelsin.
Tamamdır yani sizde 600 lük var anladığım kadarıyla almışken onu alayım birdaha arkama bakmam
Tamamdır yani sizde 600 lük var anladığım kadarıyla almışken onu alayım birdaha arkama bakmam
Ben bunu kondansatör için alıcam zaten ısı ölçmesi filan önemli değil

Ben bunu kondansatör için alıcam zaten ısı ölçmesi filan önemli değil
Siz gösterdiğiniz modeli alın (600 amper olan),ben bazen ütü sıcaklığı ölçüyorum elimde olsun demiştim.Diğer özellikleride güzel cihazın zaten Ncv, live wire gibi.

Siz gösterdiğiniz modeli alın (600 amper olan),ben bazen ütü sıcaklığı ölçüyorum elimde olsun demiştim.Diğer özellikleride güzel cihazın zaten Ncv, live wire gibi.
Tamamdır teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri