pens ampermetre voltmetre

hasçel

Üye
pens ampermetre voltmetre satın almak istiyorum.elektronikçi değilim.beyaz eşya(elektrikli ev aletleri)tamirinde kullanmak için.tavsiye edebileceğiniz küçük boyutlarda marka-model varmı arkadaşlar.önerilerinizi bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Voltmetre : Chauvın Arnoux C.A 704
Pens ampermetre : KYORITSU KEW 2300 R
Avometre : Cauvın Arnoux,Fluke,Kyorıtsu ( Dokümanlarından beğendiğiniz )

Son düzenleme:
merhaba

En kullanışlı ölçü aletleri Fluke tur bana göre
Ben elektronikçiyim en hızlı ve en doğru değeri verirler.
Biraz pahalıdır ama çok kullanışlıdır
ucuz alıp sık sık alacağınıza pahalı alın bir kere alın derim
Fluke nin sitesinden fiyatlarına bakabilirsiniz.
ancak siz pens ampermetreli ölçü aleti almayın.normal ölçü aleti alın daha kullanışlı

kolay gelsin

bende tavsıyelerınızı beklıyorum ölçü aletı alacagım tsk

unit 201 pensampermetreli küçük boyda ideal bi makina fiyatıda hesaplı 50-60 tl civarı

Arkadaşlar gücünüz elveriyorsa Fluke den şaşmayın derim yılda bir kere makina almak yerine bir kere fluke al o senin ömrünü bitirsin

bende fluke 177 kullanıyorum pahalı ama yaptığı işe göre ucuz.Alet işler el övünür kolay gelsin

fluke sanayi tipi ve profesyonel bir cihazdır kalitesi tartışılmaz. ama sizin yapacağınız iş için biraz pahalıdır. kaliteli hesaplı ve uzun süre kullanmak istiyorsanız voltmetre, pensampermetre için TES markasını çekinmeden tavsiye ederim gerçekten çok sağlam ve hesaplı. korkmadan alabilirsiniz.

her şart da fluke derim.biraz pahalıdır ama hakkını verir

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri