pdf dosyalarını word e çevirme

kaygusuz

Üye
Arkadaşlar herkese merhaba;
Arkadaşlar okumanın yaşı yoktur diyerek kırıkkale ü. keskin myo ya uzaktan eğitim elektrik bölümüne kayıt yaptırdım. derslerde hoşuma gidiyor yalnız sıkıntım pdf dosyalarını word e çevirmek istiyorum sebebide nokta vuruşlu yazıcım ve bayağı şeritim ve 2 koli traktör kağıdım var notlarımı basmaya çalıştığımda malumunuz nokta vuruşlu yazıcıda yazı ve sayılar okunmuyor pdf dosyada yazı karakterlerini, büyüklüğünü ve koyuluğu ayarlayamadım, yukarda belirttiğim gibi ben de word e çevirmek için proğram indirdim pdf dosyalarını wore çevirdim ama yazı karakteri ve büyüklük , koyuluk ayarlarını yapamadım bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. yazıcını markası oki .

Nitro reader diye bir program var. Bu program pdf dosyaları üzerinde değişiklik yapmanı sağlıyor. Bu programla istediğini yapabilirsin.

merhaba arkadaşım tebrık ederım ne demış Mevlana hazretlerı bir harf öğretenın kirk yıl kolesı olurum bende senın gıbı yaptım çocuğum yaşındakılerle sınava gırdım 40 yaşinda dıplomam oldu memurdum derece almamdada faydası oldu o yonunu hiç onemsemıyorum asıl faydası çocuklarıma oldu babamız 40 yaşinda dıploma aldı biz niye almıyalım allaha şukur iki çocuğumda hiç takılmadan universıte mezunu oğlum 24 yaşinda kamuda mühendis okul bıttı kpss de branşında türkiye genelı ılk 101 sırada ataması oldu hayatta benı en mutlu edende bu yonu ıyıkı okumaya karar vermışım allaha şukur ıstıyene allah nasıp etsın

Arkadaşlar okumanın yaşı yoktur diyerek kırıkkale ü. keskin myo ya uzaktan eğitim elektrik bölümüne kayıt yaptırdım. derslerde hoşuma gidiyor yalnız sıkıntım pdf dosyalarını word e çevirmek istiyorum sebebide nokta vuruşlu yazıcım ve bayağı şeritim ve 2 koli traktör kağıdım var notlarımı basmaya çalıştığımda malumunuz nokta vuruşlu yazıcıda yazı ve sayılar okunmuyor pdf dosyada yazı karakterlerini, büyüklüğünü ve koyuluğu ayarlayamadım, yukarda belirttiğim gibi ben de word e çevirmek için proğram indirdim pdf dosyalarını wore çevirdim ama yazı karakteri ve büyüklük , koyuluk ayarlarını yapamadım bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. yazıcını markası oki .

abbyy fine reader diye bir program var. Ben pek beğenmesemde genel kitle çok beğeniyor ki en iyi programlardan biridir.
Deneyebilirsin istersen 30 günlük deneme sürümleri var.
Sipariş formu

PDF dosyasını yazdır dedikten sonra görüntüyü Microsoft Office in bi uygulaması olan One Note a gönderebilirsiniz. Word olmasa da farklı bir dosyayla kullanmanızı sağlar.

Merhaba,

Sürekli kullandığım ve çok beğendiğim Pdf to Excell/Word linkini aşağıda paylaşıyorum. Bu bir program değildir, internet üzerindeki hesabınıza belgeyi yüklüyorsunuz ve istediğiniz formata çeviriyorsunuz. Tek hesaptan ayda belge başına en çok 50 sayfa olmak üzere 5 adet belge çevirebiliyorsunuz. Benden tüyo olsun 2 ayrı hesap açabilirsiniz ;)

Hoşçakalın.

link. https://www.nitrocloud.com/

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,933
Son üye
selcukbatman54

Yeni konular

Geri