PC'ler ve teknolojik sohbetler.

Bu özelliğinden dolayı SSD diskler için henüz tam güvenlik unsuru belirtilmemektedir. Herhangi bir statik deşarj durumunda bir SSD disk tamamen bozulabilir anlamındadır.
s-l400.jpg

@Yunusgr ün kabinlerine sulanan çok kişi var galiba :D
TIKIRTI.png

Bu konumuz 4 senede 40 kilo tıkırtı almasına rağmen Yunusun kabin yapım konusu 1 sene kadar sürede 31 kilo tıkırtı almış. :D
Anlaşıldığı üzere kabin yapımı bir çok kişinin ilgilendiği bir konu.

Hocam gayet normal, bu tip DIY (kendin yap) temalı konular genellikle ilgi görüyor. Benim gözlemlediğim kadarıyla böyle. Bir de bu tip şeylere ilgilenen biriyseniz muhakkak ilginizi çekiyor zaten :D Veya en basitinden millet elindeki hoparlörü değerlendirmek istiyor da olabilir :D E tabi bu işin inceliklerini de görünce millet üşüşmüştür :D
Keşkee Antalyaya dönebilsem de şu kabinlerin test videosunu çekebilsem. O zaman o konunun görüntülenmesi daha da artacaktır bence.

Ama ne yazık ki dönemiyorum bu sefer de Covid yakaladı kendimi karantinaya aldım kaldım İstanbulda :D

Son düzenleme:
geçmiş olsun bende bende ki Mikado MD2012'i kardeşime verdim müzik sesimden rahatsız olanlar inadına verdim...

Ağır geçmiyor hatta baya hafif. @Mr_YAMYAM hocam @sasen1 benden daha önce gelir muhtemelen ama geldiğimde kötek sırasına ben de girerim :D

Bu arada benim amplinin aynısından bi tane daha buldum buralarda ama fiyatta anlaşabilseydim alıp gelecektim :D

Geçmiş olsun @Yunusgr umarım rahat atlatırsın.Kendine iyi bak.

Tüydüm ama aklım amplide 😄Şu yapacağımız testleri dört gözle bekliyorum
Testlerde bol bol kötek yiyebilirsin :p
Ağır geçmiyor hatta baya hafif. @Mr_YAMYAM hocam @sasen1 benden daha önce gelir muhtemelen ama geldiğimde kötek sırasına ben de girerim :D

Bu arada benim amplinin aynısından bi tane daha buldum buralarda ama fiyatta anlaşabilseydim alıp gelecektim :D
500 TL civarında ise alabilirsin.
Potları ve switchleri yedek yapardın. Malum bu gibi malzemeler artık zor bulunuyo. Üstelik te çok bahalı.

Testlerde bol bol kötek yiyebilirsin :p

500 TL civarında ise alabilirsin.
Potları ve switchleri yedek yapardın. Malum bu gibi malzemeler artık zor bulunuyo. Üstelik te çok bahalı.
Eğer alırsam potları,switchleri ve o beyaz kondansatörleri yedek amaçlı kullanacaktım ve bazı parçaları değiş tokuş yapacaktım :D Antalya'ya döndükten sonra da tekrar iletişime geçicem bakalım satıcıyla.

Bu arada sitede dolanırken Schneider marka hoparlör seti gördüm, bana bir yerlerden tanıdık geliyor. Bunlar da Westra idi galiba.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...leri-kule-tipi-hoparlor-1065229675/onaydetay/

Sürekli sahibinden linklerimden sıkıldınız biliyorum ama artık azaltmaya başladım :D

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,167
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri