PCB Kart basacak firma

GND-

Üye
s.a arkadaşlar uygun fiyata türkiyede pcb kart basacak firma arıyorum tavsiye edeceğiniz firmalar kimlerdir ???

Türkiye'yi bilemem ama bir Çin sitesi (Türkiye'ye gönderim yapıyor)
https://www.pcbway.com/?code=evdeelektronik

Buda site hakkında bilgi veren (Reklam denilse yerdir) youtube linki (Türkçe)

Maliyet olarak videodaki PCB için 5 adet/13 dolar fiyat çekilmiş.Sipariş verirken ebatları falan giriyorsunuz oradan net fiyat çıkıyor.

yav arkadaşa bu pcb baskı fiyatları neden böyle uçmuş ? birde çopu firma dolar bazında fiyat veriyor amerikada mı yaşıyoruz biz ? doların yükselmesi anlaşılan bunlara yaradı ??

Muhtemelen bu site orda yaptırıp üstüne kar koyarak burda satıyor olabilir.

yav arkadaşa bu pcb baskı fiyatları neden böyle uçmuş ? birde çopu firma dolar bazında fiyat veriyor amerikada mı yaşıyoruz biz ? doların yükselmesi anlaşılan bunlara yaradı ??

Eeee etme bulma dünyası hiç çırpınmaya gerek yok yola devam.....

Muhtemelen bu site orda yaptırıp üstüne kar koyarak burda satıyor olabilir.

size bir şey diyim mi bence çoğu firma öyle yapıyor mesela direnç.net onlarda teklif verdi ama teslimat 3 -4 hafta sürer diyor bence onlarda çinde yaptırıp kar koyup satıyor....

@gönül yorgunu
İstanbul Karaköy de menevşe han icerisinde bir ara vardı tasarım ve imalat yapan bir yer.
Üniversitelerin Teknokentleri içinde var değişik firmalar. Türkiye'de üretim yapıyorlar.

@gönül yorgunu
İstanbul Karaköy de menevşe han icerisinde bir ara vardı tasarım ve imalat yapan bir yer.
Üniversitelerin Teknokentleri içinde var değişik firmalar. Türkiye'de üretim yapıyorlar.

eyvallah hoacm ama istanbulda yaşamıyorum ben...
en uygun fiyatı metaş pcb verdi...

• Beğen
Tepkiler: huh

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri