PARSIC ile PWM yardım!

linkte bulunan devrenin aynısını PARSIC ile 16f877 kullanarak yazabilen arkadaşların yardımını bekliyorum

ferit arkadaşım ilgin için teşekkürler. Benim istediğim tam olarak 0-5v referans ile pic girişine uygulanan voltaja göre dc motoru sağa sola hız kıntrollü olarak sürmek elinde parsic te yazılmış bır örnek varsa yada yazabilirsen sevinirim

verdiğim örnekler çok açık birazda siz mücadele etmelisiniz.burda yapılan yardımlar insanların takıldıgı yerlerde yardım etme yönünde.sıfırdan proje yapılma olayı size bişi kazandırmaz.ayrıca o kadar vaktim yok kusura bakmayın.

Yeterli düzeyde pic biliyor olsaydım yardım istemezdim zaten.Deyerli vaktinizi çaldığım için kusura bakmayın.Yinede teşekkürler

bu da pot ile yapılmış bir çalışma.dediklerimi yanlış anlama.sen ortaya birşey koyacaksın.o zaman bu işi bilen arkadaşlar senin takıldıgın noktada sana yardımcı olacaklar.

en son göndermiş olduğun döküman gayet açık ve anlaşılır fakat bir sorunum var similasyon yapamıyorum. RC1 de pwm çıkışını alamıyorum

parsic le yazılan kodlar ısıste sorun çıkarır bundan dolayı simüle edmezsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri