Park yeri tartışması

GND-

Üye
merhaba arkadaşlar yaklaşık 40 dk önce park meselesi yüzünden bir esnafla tartıştım.
oturduğumuz semt ve civarında park yeri biraz sıkıntılı evimizin civarında ki bir çay ocağı sahibi dükkanın önüne büyük 2 adet duba koyuyor ondan başka kimse park yapmasın diye pazar akşamaı orası boştu bende yer olmadığı için mecbur oraya park ettim akşama kadar orda kaldı arabamız akşam sakin olunca ordan alıp başka yere park ettim az önce adamla karşılaştık bir daha arabanı buraya koyma dedi niye dedim tapulu malın mı ? yok efendim ben buraya vergi veriyorum bizi o gün perişan ettin şöyledir böyledir adamla birbirimize girmemize ramak kaldı sonra iyi dedim etrafını çvir o zaman dedim gittim. ama canım çok sıkıldı böyle bir şey var mı arkadaşlar her dükkanı olan kapısının önünü parsellerse bırak araba park etmeyi kimse yolda yürüyemez polise şikayet edecem adamı acaba siz ne diyorsunuz bu konuda ????

İte dalaşmaktan,çalıyı dolaşmak evladır.
Çeteye ! denk gelebilirsiniz.Yediğiniz da-
yakta bonusu olur.Bu arada,arabanızda da
hafif çizik ve göçmeye ! rastlayabilirsiniz .

çete felan değil usta basit kıçı kırık bir çay ocağı ateş olsa düştüğü yeri yakamaz...
yol kimsenin tapulu malı değil senin ne kadar hakkın varsa o yolda benim de o kadar hakkım var ..

Normalde karayollarına park yasaktır , buna dükkan önleri de dahil . Kimse de dükkanımın önü , hatta evimin önü diye hak iddia edemez. Ama esnaf kardeşlerimiz dükkanın önünü de kendine ait sayıyor , akşama kadar ona buna posta koyan gezici trafik devriyeleri yanlış parkların fotosunu çekerken bu dubaların fotoğrafını niye çekmiyor çok merak ediyorum .

Normalde karayollarına park yasaktır , buna dükkan önleri de dahil . Kimse de dükkanımın önü , hatta evimin önü diye hak iddia edemez. Ama esnaf kardeşlerimiz dükkanın önünü de kendine ait sayıyor , akşama kadar ona buna posta koyan gezici trafik devriyeleri yanlış parkların fotosunu çekerken bu dubaların fotoğrafını niye çekmiyor çok merak ediyorum .

Başka ilişkiler ! ne olaki ?

Haberlerde çıkmıştı geçen ay, yol işgalinden yola duba benzeri eşya koyan esnafa 500 tl ye yakın ceza kesilmiş diye.

Valla arkadaşlar ister çete ister mafya olsun allah belasını versin belasını başkasından bulsun...
arabamızı yeni aldık daha 1 ay oldu alalı kasko bile yaptıramadık Allah korusun başına bir iş gelirse ilk başta ben çok zor durumda kalırım. o yüzden belasını Allahından bulsun ama bu işi araştıracam gerekirse belediyeye gidip öğrenecem bu işin hükmünü....

Olay budur ! Olmadan ! geçmiş olsun.Doğru! bir tanedir.

Son düzenleme:
Önemli olan insanlarla iyi geçinmek ne kadar dik kafa oldun o kadar huzursuzluk seni bulur adamın dükkanına git arada sırada birşeyler iç adama iyi bir müşteri ol arkadaşlarına arada bir orada çay şöyle sonra adama nazım geçer adam arabayı bıdaha park etme filan demez en azından biraz daha kibar olur göz yumar bu bizden der dene bence

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,925
Son üye
Taylor Quinntin

Yeni konular

Geri