Pardus'un da yer aldigi bir anket

emrah_

Üye
Anket sayfası

"KDE masaustu ortamini kullanan en iyi GNU/Linux dagitimi hangisi" anketi. TUBITAK tarafindan gelistirilen Pardus da secenekler arasinda yer almakta.

Eger GNU/Linux ortaminda KDE kullaniyor ve bu konuda bir favoriniz varsa ankete katilin.

merhaba emrah
acil yardıma ihtiyacım var !
ödevim mesleki standartlarla ilgili dökümanlara ihtiyacım var yardım edersen sevinirim:)

Ben daha sade gnome masaüstü kullanıyorum. Senelerdir de KDE masaüstüne alışamadım
pardusda gnome seçeneği oluştursa tam benlik olur aslında! Ama takib ettiğim kadarı ile pardus tüm enerjisini KDE üzerinde geçiriyor!

Aslında pardusa gnome masaüstü kurulabilir ama pardus desteği olan programlar olmadan zayıf kalıcaktır kanısındayım.

Buradada pardus gnome hakkında uyarısı ve calısması

http://code.google.com/p/pardus-gnome-project/

Ankete Katıldım.Teşekkürler..

Pardusu ben kullanmıyorum ve hiçbir zamanda kullanmayacağım.Özgür yazılım başbakanlığa bağlı olmaz,olamaz.(Tüm yabancı forumlarda pardos bir kriptolojik dağıtım olarak geçiyor).

Enjoy DEBIAN-GNOME

Ben Mandriva Linux 2011 kullanıyorum gayet memnunum KDE masaüstünü ayrıca seviyorum

Pardus u ilk çıktığı zmanlarda denemiştim ve bir türlü ısınamadım.Asla başarılı bir dağıtım değil..