PARDUS Projesi bitirildi...

pardus biraz daha değerlendirilmeliydi

günleri günlerini tutmuyor, pardus bizim kriterlerimizi karsılamıyor, bizde hersey hazır olacak. pardus güya ülkemizin işletim sistemi olacaktı...

Devlet yaptırdı ama destek vermedi okullarda bilgisayar derslerinde üniverstede bilgisayar salonlarında kütüphanelerde sağlık alanında Pardus Kullanılabilirdi onun yerine tonlarca para döktük Windows kodlarını aldık Pardusu öldürdük

destek olmadıgı belli ben pardus kullanan görmedim ubuntu deneyen çok ama.

sayın trexq destek olmasa kullanılmayacak anlamına gelmez aksine ubuntu hiç ilgimi çekmedi ama pardus 2011.2 günlük hayattımın bir parçası şuanda pardus 2011.2 den yazıyorum saygılar
ekran görüntüsü1.jpg

Son düzenleme:
Bir ara linux la çok uğraştım. Bir çok sürümünü kullandım ama insanoğlu alıştığının dışına çıkmakta çok zorlanıyor onu farkettim. Eğer bu ülkede okullarda temelden Pardus kurulu bilgisayarlarda eğitim verilseydi şuan birçok kullanıcısı olurdu. Pardus sitesinden aldığım açıklama aynen şu şekildedir. Anlaşıldığı üzere güncel sürüm çıkarmaya devam edecekler.

"Sevgili ev kullanıcılarımız, Bağımsız gönüllü topluluğu, Pardus kurumsal 2013 sürümünü temel alarak ve ULAKBİM'den isim hakkı kullanma izni ile kişisel kullanım için uygun ve ev kullanıcılarının ihtiyaç duyacağı tüm uygulamaları içerisinde barındıran sürümü yayınlamışlardır. Topluluktaki arkadaşlarımıza emek ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Topluluk sürümünün indirme bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz."

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,605
Son üye
osaricicek

Yeni konular

Geri