Paratonersiz parafudr sistemi hakkinda. Site paratoner kabul etmiyor

Bağımsız testler;

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Verilen cevaplarla kitap yazılır.Hala karar
veremediyseniz yapacak birşey yok de-
mektir.Bazılarının iddia ettiği gibi ,hiçbir çözüm,% 100 garanti içermez.

Merhaba hocam

diğer konu çok karıştı o yüzden buradan devam ediyorum . yardımlarınızı lütfen esigemeyiniz..

sevgiler

Bağımsız testler;

Akım korumalı priz aynen hiç bir işe yaramıyor katılıyorum bende buna . Akım korumalı priz varken bile tv gurubum bozulmaktan kurtulamadı ..

Fakat benim sormak istediğim , akım korumalı priz değil aksine Parafudr korumalı priz dir ,buda akım korumalı priz gibi hikayemi onu sormak istemiştim . hatta bir tane link veriyim .

mesela bu : https://www.hepsiburada.com/legrand-dikey-micro-usbli-parafudrlu-toprakli-priz-p-HRLGR694614

Konuyla direk alakalı değil ama dikkatimi çekti.

İkinci videodaki arkadaş philips akım korumalı prizi kalorifer peteği üzerine koymuş. Ayrıca TV de petek üzerinde asılı duruyor.

Priz ve TVnin ısı koruması da varmı acaba ? ! ...[emoji848]

Elektronikçi bir tanıdık; bizim yurdum insanı tvyi soba karşısına koyar, bizede bu sayede ekmek çıkar derdi.

Anlamadınız mı izlemediniz mi bilemedim. Biri ucuz akım koruyuculu priz almış içini göstermiş ilk video, ikinci video da kaliteli olursa korur diyor başlığında da %100 yazmış bu ifadeye o kadar ihtimam etmeyin de yine de korur zira ben de kullandığım prizi açıp resimlemiş konu olarak paylaştım. 6-7 senedir de tv mde sorun olmadan kullanmaya devam etmekteyim. Bilindik markaları tercih edin Sami Bey'in önerdiklerini bilhassa.

Ilk sayfada yazdigim parafudr lar yeterlimi daha kuvvetlisini almaya gerek varmi ?

Ana pano için Schneider A9L65501 (parafudr) + Schneider A9F74250 (sigorta ),

tali pano için Schneider A9L08501(parafudr) + Schneider A9F24210 (sigorta)

bunlar yerine daha kuvvetlisini almaya gerek varmı . yoksa bunlar tamam mı ?

Hep veresiye konuşuyoruz gibi geldide !

Sami hocam seni hazir yakalamisken hemen soriyim bir soru

Parafudurlu priz gercekten koruma sagliyormu. . Buna bir cevap verirseniz . Legand marka fransiz mali fikirniz nedir . Slim master modeli tam olarak . Sadece tv yi korurmu ? Daha cok taksit taksit konusuyoruz

Son defa sırayla :
- Bu aletler,faydalı olmakla beraber,sizin beklediğiniz gibi % 100 kesin çözüm değildir.Olabilmesi için başka şartlarda gerekir,
-TV hattından gelebilecek darbeler için,bunabenzer ilave aletler kullanmak gerekir,
- 14 katlı binanın son 7 katında olay var demek,olayın kaynağının başka olduğu ve bu aletlere verilen paranın boşa gideceği demektir.Yani,bu koruyucuları taksanız bile olaylarınız devam edecek demektir.
Binanın yarısında böyle olay olduğunu söylemek,olayı yanlış yöne yönlendirmek ve çözümü zorlaştırmak-
tadır,
-İfadeleriniz çok çelişkilidir.İlk mesajınızda adını verdiğiniz aletle çözüm bulduğunuzu söylemenize rağmen,hala çözüm peşindesiniz,
-14 katlı binanın yarısında ifadenizde ısrarlı iseniz,bu aletlere para vermeden önce,tesisatlarınızı komple bir bilene gösteriniz,
-Daha önce 2 defa söylediğim sözü 3. defa tekrarlayım.Paratöner,tesisati değil binayı korur,
-Yanlış hoca dinden,yanlış doktor candan eder.Buradan edindiğiniz bilgilerden işinize yarayanları seçip,başkalarına ! eziyet etmeye kalkmayın,
-Baştanberi,birçok arkadaşımızın değerli açıklamaları oldu.Sizin,alacağınız olumsuz sonuçlardan sonra sövmeyeceğinizden emin olmadığım içinde,kodlu seçim yardımına sıcak bakmadım,dünyanın her tara-
fında kullanılan ve büyük miktarda başarılı olan çözümlerdir.Ancak,bağla unut aletler değildir,
-Sonradan sövmemek şartiyle,yazılan mesajları tekrar okuyup kullanacağınız aletlere kendiniz karar verin,
-İllada para harcamak istiyorum,sövmeyeceğim diyorsanız,TV için aşağıdaki aleti kullanabilirsiniz.
Son mesajım budur.Allah yardımcınız olsun.

Ekli dosyalar

• 325040_CPS230_SAT.pdf
    92.2 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular