Paradox Sp-4000 Duman Dedektörü

provista

Üye
Merhaba arkadaşlar. problemsiz çalışan paradox sp4000 panelim var. bu panele duman dedektörü bağlamaya çalıştığım zaman, kırmızı+ ve siyah- kabloları karta taktığım anda dedektör hemen bipbipbipbip ötmeye başlıyor, susmuyor, sarı ve beyaz kabloları "c" ye ve 4. zon'a girdiğimde de bu sinyal kesilmiyor.

Nerede hata yapıyorum?
dedektörde mi sorun var dersiniz?

Dedektör, Skypro HM-603PC

yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar. problemsiz çalışan paradox sp4000 panelim var. bu panele duman dedektörü bağlamaya çalıştığım zaman, kırmızı+ ve siyah- kabloları karta taktığım anda dedektör hemen bipbipbipbip ötmeye başlıyor, susmuyor, sarı ve beyaz kabloları "c" ye ve 4. zon'a girdiğimde de bu sinyal kesilmiyor.

Nerede hata yapıyorum?
dedektörde mi sorun var dersiniz?

Dedektör, Skypro HM-603PC

yardımlarınızı bekliyorum.

Sayın Provista ,
12 volt verir vermez buzzerin ötmesi dedektörde bir arıza olduğunu gösterir. Test düğmesi var ise basılı kalmış da olabilir bir kontrol etmen lazım.Kolay gelsin.

Sayın Provista ,
12 volt verir vermez buzzerin ötmesi dedektörde bir arıza olduğunu gösterir. Test düğmesi var ise basılı kalmış da olabilir bir kontrol etmen lazım.Kolay gelsin.

Evet bende bir problem olduğunu düşünüyorum. test butonu basılı da değil. o da aklıma geldiği için kapağı tamamen çıkarıp kontrol ettim, kapak açıkken bağlantıyı yaptım ancak buzzer susmuyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri