Paradox Alarm

huncom

Üye
Hizmet aldığımız firma yetkilisine ulaşamıyoruz, Paradox alarmımızın montajcı şifresini öğrenme şansımız varmı? veya resetleme ile nasıl değiştirebiliriz.

Hizmet aldığımız firma yetkilisine ulaşamıyoruz, Paradox alarmımızın montajcı şifresini öğrenme şansımız varmı? veya resetleme ile nasıl değiştirebiliriz.

Merhaba huncom,
Anladığım kadarı ile sistem ile alakalı bilginiz yok..sadece yardım amaçlı bir talebiniz var ...Bunu sizin değil , ehil bir kişiye baktırmanızda hem sizin hem de cihaz acısından yarar var...En azından ben böyle düşünüyorum..Saygılarımla.

Ne yazikki kuran firmalar bu sekilde sifreyi degistirip gidiyorlar hep onlarla calis diye. Daha sonrada ortadan kaybolup gidiyorlar...

merhaba evimde sp6000 panel mevcut üzerinde vd100mp3 modül var.4-5 yıldır sorunsoz kullanıyorum ancak aralıklarla 2 kez sabahları alarmı kapatmaya çalıştığımda 2. kısım kuruluyken, kapatmakistediğimde 1. kısımda da kuruluyor. daha sonra kapatamıyorum. ancak telefon üzerinden (cep telefonundan evi arayarak ) kapatabiliyorum. acaba nedeni ve çözümü nedir?teşekkürler.

Merhaba, kendi alarm sistemimi kendim kuracak kadar bilgim var,üstelik hazır cihazlara bir kaç switch ve sensör ekleyerek kendini hint kumaşı sananlardan değilim.Art niyetli firma çalışanlarının sırf kendilerine muhtaç olunsun diye bu şifreleri değiştirip kendilerini pahalıya satmalarını hazmedemiyorum.Bu alarm cihazınının değiştirilen şifresini bulmam da birkaç saatimi aldı.
İlginiz için teşekkürler . . .

Aynen katılıyorum, onları zavallı olarak görüyorum.Neyse ki bilgi paylaştıkça artar düsturuna inananların sayısı bizlere yeter.
Saygılar sunarım.

reset atabilirsin panelin üstünde jumper var takılı değildir takınca reset işlemi gerçekleşir ama bütün zonları tekrar tanıtman haber alma servisini tekrar tanıtman yani baya bi ayarı var ondan sonra

Sayın huncom ,

Ne yaptınız reset işlemini hallettiniz mi...bir soru sormuşsunuz muhtemelen cevabı da almışsınız sayın barisinag arkadaşımızdan saolasın...

Ama işi hallettiğinizi yazmamışsınız....merak ediyom..

Yardıma ihtiyacınız olursa bizler burdayız...
Kolay gelsin.

Merhaba,
Şifreyi bir kaç yüz denemede buldum, keşke reset atıp tekrar programlasaydım daha kolay olurdu . . . neyse inat işte.Bu arada yardımcı olana tüm arkadaşlara saygılar sunarım.

Sayın huncom ,

Ne yaptınız reset işlemini hallettiniz mi...bir soru sormuşsunuz muhtemelen cevabı da almışsınız sayın barisinag arkadaşımızdan saolasın...

Ama işi hallettiğinizi yazmamışsınız....merak ediyom..

Yardıma ihtiyacınız olursa bizler burdayız...
Kolay gelsin.

Sanırım, bu konuda biraz da inat etmek gerekiyor ...
Yine de başarılı olabildiğinize sevindim kolay gelsin.İyi günler dilerim.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri