Paradox 728 Ultra Programlama Yardım

1. Siz alarm satış firmasımı kurdunuz. Eğer öyleyse bu seviyede bir soru komik olmuş.Bu programlamadan, kullandığınız siren markası (dolayısıyla bağlantı şeması) hatasına kadar bir çok şeyden olabilir. Bu durumda paneli resetleyip bu veya başka bir seti havada kurup tamamen işi çözünce kurulumu yapın.. Bana yeni gelen ürünlerde ben bunu uygularım...

2. Eğer ben yanlış anladıysam sizin işyerine birileri alarm kurdu ve sorun varsa, bu durumda işiniz daha zor. Belli bir seviyede olmadan alarm paneline donanım yada yazılım olarak kurcalamak o sistemi söküp atmanızla son bulabilir.(benim naçizane tavsiyem siz bir firmadan destek alın...)

3.Ama gene isterseniz benim en alt seviyedeki montajlarda kullandığım programlama kılavuzunu gönderebilirim( programsal yapılacakları minimize ettiğim arkalı önlü tek sayfa 728 uıltra programlama manuelim)...

buradan istekte bulunursanız gönderebilirim...

hayırlı montajlar...

merhaba , 728'in programlama ve kurulumla ilgili şemasına ihtiyacım var gönderirmisiniz rica etsem :)

Arkadaşım tbl 1 yanması sistemin elektrik baglantısı yok veya sigortası atık 8 sistemin saati girilmemiş.aküyü de takınca siren çalıyorsa akü bitmek üzere oldugu için sistem kullanıcısına siren çaldırarak uyarı verir sorunları bunlar olabilir...

en iyi yardımcı paradox merkezi arayarak alabalirsiniz çünkü bende paradoz ile ilgili sorunlarım oldu devresi ve arızaları ile ilgili gerekli yardımcı paradox merkez yardımcı oluyor

akuyu cikardik taktik alarmi susturamiyoruz sifre ile susuyor ama devre disi olmuyor acill yardim kafamiz sisti...

slm 728 ultra mem tbl 4 numara ve kilit işareti yanıyor keypad ötüyor reset yaptım olmadı ne yapmak gerekir.teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,104
Kullanıcılar
449,805
Son üye
berkayk304

Yeni konular

Geri