Paradox 728 ult

ozioz

Üye
İkinci el alarm sistemi aldım.Kendim kurmak istiyorum.Sistem program kılavuzunu internetten indirdim.Paneli resetledim.Bağlantıları yaptım.Devreye elektriği verdim,keypad de tbl,1,2 nolu tuşlar yandı.tbl ye bastım 8 nolu tuş yandı .saati girdim söndü.Fakat ana ekranda 1 ve 2 nolu tuşlar yanıyor.Acaba bağlantılarda bir hata mı yaptım?Programlamanın daha anlaşılabilir olanı varmıdır acaba?Bu arada dış siren ve telefon aparatını bağlayamadım.Programlama kılavuzunda bir açıklama göremedim.Teşekkür ederim

bir nolu ışık aku arızasını gosterıyo 2 nolu ısık ise telefon hattıydı arızasıydı 2 den emin tam emin değilim kolay gelsin

Konu ile ilgili çok detay verildi sanırım...Biraz araştırmacı olup bakarsanız ..Mutlaka bulacaksınız ..Forum içinde aradığınız döküman ve program klavuzları mevcut...Saygılarımla..

bu modeli çalıştırmak için trafo değeri ne olmalı. ( Araştırdım ama net cevap bulamadım yukarıdaki abi kızıyor sonra)

bu modeli çalıştırmak için trafo değeri ne olmalı. ( Araştırdım ama net cevap bulamadım yukarıdaki abi kızıyor sonra)

Merhaba...Akincural ;

Panel için gerekli çalışma voltajı 16 vAC 35 Watt lık bir trafo takman yeterli...Kızma konusuna gelince ...Sakın yanlış anlama kızma değilde biraz serzeniş...Çalıştığım iş yerinde 10 teknisyeniz,işin gerceği onlara biraz kızıyom.İşin önemi acısından ..Biraz asabi bir yapımda var ama...Kızdığım mesai arkadaşlarımızla akşam olunca okeye ,bilardoya bile gidip kendimi affettiriyorum..Sonuçta herkes bir ekmek parası için çalışıyor birbirimizi üzmenin bir anlamı yoktur diye düşünüyorum...Ankaraya gelirsen bi bilardo da senin le oynarız ..Kendine iyi bak ..Kolay gelsin.

Merhaba...Akincural ;

Panel için gerekli çalışma voltajı 16 vAC 35 Watt lık bir trafo takman yeterli...Kızma konusuna gelince ...Sakın yanlış anlama kızma değilde biraz serzeniş...Çalıştığım iş yerinde 10 teknisyeniz,işin gerceği onlara biraz kızıyom.İşin önemi acısından ..Biraz asabi bir yapımda var ama...Kızdığım mesai arkadaşlarımızla akşam olunca okeye ,bilardoya bile gidip kendimi affettiriyorum..Sonuçta herkes bir ekmek parası için çalışıyor birbirimizi üzmenin bir anlamı yoktur diye düşünüyorum...Ankaraya gelirsen bi bilardo da senin le oynarız ..Kendine iyi bak ..Kolay gelsin.[/QUOTE

cevabınız ve davetiniz için teşekkür ederim. Siz işin kolayını bulmuşşunuz önce kızdır sonra gönül al:)

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri