Pano malzemesi tavsiyesi

Merhaba ustalar viko nun sigorta kontaktoru nasıldır. Bide. Sigorta kontaktor termik bu ürünlere marka tavsiyesi hangisi iyidir

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Viko ilk çıktığında çok umutlanmıştım ama çok arıza yapıyor bu nedenle bundan bir kaç yıl önce satan firmaların çoğu satmaktan vazgeçti bir kaç yer de de arızalanmış ürünlerini gördüm abb,schneider,siemens,eaton bunlar uluslar arası kaliteli markalar inşaallah birgün bunlar gibi kaliteli bir marka da biz çıkarırız

Selamlar arkadaşlar chint, flash, viko marka kontaktörler hakkında güncel bilgi varmı? kullanan arkadaşlar ne kadar süre ile sıkıntısız çalıştığını da yazabilirse. tabi mesela anma akımı üzerinde seçmeyi düşünüyorum mesela 9a siemens kullandığım yere 12a viko gibi. Varsa güncel kullanım önerisi olan arkadaşlar memnun olurum. Özellikle kompanzasyonda monofaze düşük güçlü kademlerde kullanmayı düşünüyorum.

Selamlar arkadaşlar chint, flash, viko marka kontaktörler hakkında güncel bilgi varmı? kullanan arkadaşlar ne kadar süre ile sıkıntısız çalıştığını da yazabilirse. tabi mesela anma akımı üzerinde seçmeyi düşünüyorum mesela 9a siemens kullandığım yere 12a viko gibi. Varsa güncel kullanım önerisi olan arkadaşlar memnun olurum. Özellikle kompanzasyonda monofaze düşük güçlü kademlerde kullanmayı düşünüyorum.
Vko kullandım 2 yıldır arıza yaptığını duymadım sizin dediğiniz gibi yüksek akımlı seçtim kontaktörleri flash marka sigorta gördüm kısa devrede bile atmıyordu bu yüzden flash kullanmam alan müşteri olursa değiştirtirim

Forum istatistikleri

Konular
128,161
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri