Panasonic sinema sistemi arızası

bekdil

Üye
iyi günler
Elimde panasonic 5+1 sinema sistem var.6 ay önce toplamadan önce çalışıyordu.Şimdi yeniden kurduğumda sadece kırmızı üstündeki led yanıyor ancak ekran gelmiyor ve ses çıkışı alamıyorum üstündeki diyotlara baktım hiç bir sorun yok kondansatörleri de gözle görünür birşeyi yok acaba varistöründe sıkıntı olabilir mi bana yardımcı olur musunuz

iyi günler
Elimde panasonic 5+1 sinema sistem var.6 ay önce toplamadan önce çalışıyordu.Şimdi yeniden kurduğumda sadece kırmızı üstündeki led yanıyor ancak ekran gelmiyor ve ses çıkışı alamıyorum üstündeki diyotlara baktım hiç bir sorun yok kondansatörleri de gözle görünür birşeyi yok acaba varistöründe sıkıntı olabilir mi bana yardımcı olur musunuz

Selamün aleyküm , kolay gelsin .

öncelik kusura bakmayın !!!
soru sormayı bilmiyoruz !!!!
( bende bazen , gerekli açıklamayı tam yapmadığımdan çözüm soru cevap olursa ? veya cevapsız ? )

bu konu sorusunu kendinizi sorunuz ?
karşıdan arızayı çözümlemek için ne gibi bilğiler isterdiniz ?

siz biliyorsunuz . modelini ? + çalışma sistemini ? + içindeki kartı ? + vs gibi

devre kartının fotolarını ( çeşitli açılardan , net çekim , yakın çekim vs gibi) yayınlasaydınız ?

üstündeki diyotlara baktım hiç bir sorun yok kondansatörleri de gözle görünür birşeyi yok acaba varistöründe sıkıntı olabilir mi

gerekli bilgiler verilince arkadaşlar yardımcı olabilirler kanısındayım .

sağlıcakla kalın .

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Geri