Panasonic Hmi - Plc - Servo Soruları

İyi çalışmalar

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Bana da FPWINPRO7 rar şifresi lazım paylaşabilir misiniz?

Bana da FPWINPRO7 rar şifresi lazım paylaşabilir misiniz?

Merhaba rotork

Bir kaza geçirdiğimden bu kadar geç bir geri dönüş yapmak zorunda kaldım, kusuruma bakma.
Şifre Özelden gönderilmiştir.

İyi çalışmalar

Merhaba rotork

Bir kaza geçirdiğimden bu kadar geç bir geri dönüş yapmak zorunda kaldım, kusuruma bakma.
Şifre Özelden gönderilmiştir.

İyi çalışmalar
Hocam bende bir paketleme makinasında daha önce kullanılmış bir FP0-C16CP VE MCDDT3520 model 200V servo kullanılmış bu sistem e-cam ile yapılıyor normalde ama sadece bu komponentler ile nasıl yapılmış çözemedim benek sensörsüz kesimde yaptım ama benek sensörlü kesimde nasıl bir yol izlenmiş çözemedim açıkçası düzeltmeler vs nasıl yapılıyor bilemdim bu konuda bana fikir verebilirmisiniz

Merhaba

FP0-C16 serisi özellik ve çıkış khz değerleri açısından oldukça basit ve sınırlı bir plc dir.
Muhtemelen benek sensörüne göre servonun çarpan parametreleri değiştirilerek ileri gitmesi veya geride kalması sağlanmış olabilir bu ya servodaki 50 pin üzerinden plc den verilen dijital çıkışlar ile yada plc ve servo haberleşmesi yaptırılarak sağlanabilir.

• Beğen
Tepkiler:
Merhaba

FP0-C16 serisi özellik ve çıkış khz değerleri açısından oldukça basit ve sınırlı bir plc dir.
Muhtemelen benek sensörüne göre servonun çarpan parametreleri değiştirilerek ileri gitmesi veya geride kalması sağlanmış olabilir bu ya servodaki 50 pin üzerinden plc den verilen dijital çıkışlar ile yada plc ve servo haberleşmesi yaptırılarak sağlanabilir.
Teşekkürler bu arada geçmiş olsun

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,166
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri