Paket hidrofora yol verme

REZİSTANS

Profesyonel Üye
2 adet wilo maka 7.5 kw 3-6 barda basınç şalteri ile çalışan paket hidrofora sürücü ile yol vermeyi düşünüyorum .bilgisi olan arkadaşlardan görüş almak istiyorum. ne tip malzemeler kullanmam gerekir. selam .

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
CC.LB CC.LC Basınc sensörü kullanılıyor genellikle sürücüler için.Basınç şalteri ATD panolarda kullanılıyor.AMD Panoda elektrot
Yanlış hatırlamıyorsam böyleydi.Wilo merkezde stajerlik yaptım ben.

basınç tranpitırı 2 adet 4-20 ma ac dc 24v trafo ve sürücü tranpitırları bağlamak için aparat

şema gönderebilecek varmı

Kaliteli bir sürücü istiyorsan ABB seç 550 serisinde ve yanlış hatırlamıyorsam 310 serisi(bunu çok kullanmadım) hazır makroları var senin siteminde bir adet transmitter kullanman gerekmetedir. Transmitter çıkış kollöktörüne bağlanılacak ve bu bilgiyi sürücüye anolog giriş olarak vereceksin. Hazır makroyu kullandığında birinci motor PID dongusu ile hız kontrol edilir eğer bir motorun debisi ihtiyacı karşılamazsa ikinici motor şebekeye direk atılır ve birinci motorun devri düşürülür. Çok işlevsel ve profesyonel bir çözüm sunar. 310 serisinde de eş yaşlandırma yapılabiliyor biliyorum. Kullancağın sürücünün bu özelliği desteklemesine dikkat et mutlaka yoksa motoru durdurama sorunu yaşarsın sıfır tüketim bile olsa motor düşük bir frekansta sürekli çalışır. ABB ve benzeri bu makroyu destekleyen ürünlerde PID uyku ile motor durdurulur. Kolay gelsin...

arkadaşım şemaya gerek yok abb de hazır makro var arkadaşın dediği gibi ama başka sürücü kullancaksan paremetre ayarlarını yapman gerek şemada çok basit 24vdc trafoyu besle 24vdc çıkış artı ucunu tranpitırın artısına çıkışını hızkontrolun 4-20mA GİRİŞİNE VER hızkontrol üzerinden 24v al buton seçici anahtardan geçir anahtar çıkışını ssağa dön ver bukadar gerisi basit

Peki 2. Motoruda kontrol etmek istersem bir sürücü ve bir transmiter dahamı kullanmam gerekecek. Yada gerek yokmu. Slm. Transmiteri nasıl seçmem gerekir. Slm.

tabi ikinci hızkontrolede gerek var ve bi transpitır daha o-10 bar basınçlı 4-20ma çıkışlı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri