PAC–E100 3 Faz Aşırı Akım ve Toprak Rölesi

genç arkadaş

Yönetici
Yönetici
Yönetici
PAC-E100 Ayar Kılavuzu
PAC-E100 Kullanma Kılavuzu
PAC-E100 Ayar Yazılımı
PAC-E100 Örnek Ayarlar
PAC-E100IE Ayar Kılavuzu
PAC-E110IR Ayar Kılavuzu
PAC-E100 Similasyonu

İndirmek için: pac-e100.rar
https://yadi.sk/d/DLk9hjMJj5DFD

bu rölelerden kullanmaya başladık..fakat bazen akım trafosundan geçen akımı okuyamıyorum.akım trafolarını düşürmeme rahmen o akım..akım trafolarını değiştirdim.röleyi değiştirdim yinede 0 akım..akım trafo oranı 20/5..havai hat üzerinde 100 KVA + 40 KVA + 100 KVA 3 adet trafo var..sorun nedir acaba..bilgisi olan varmı?

genç arkadaş kullandıgımız hücrelerde( mc30 pac e100 thrıtronıc ve gepa 3faz aşırı akım ve toprak rölesi )kullanıyoruz ve herseferin de ayar için tedaş tan röleci getirip ayarlatıyoruz ve çok zaman kaybedip çok ta saglıklı sonuç alamıyoruz ayar yapmaktaki mantıgı izah edermisin neyi nasıl hesaplayıp röleleri nasıl ayarlıyoruz bunu bende yapabilirim yardımcı olurmusunuz

Sa arkadaşlar, Bu röle ile ilgilenmeye yeni başladım. Buradaki linklerden dosya indiremedim. Netten kullanım klavuzunu indirdim. Klavuzda yazılımı ile ilgili bilgi mevcut değil. Bu röleleri hangi dil ve program ile yazılımını yapıyoruz? Şimdiden Tşk.

Bende bu röleyle ilgili doküman var kullanımı kolay bir röle yarın yüklemeye çalışırım beklerseniz.

saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri