Pıc programlama eğitimi

rozen

Üye
Oncelık le herkese kolay gelsin😊
PIC programlama dersi almak istiyorum sizce nereden ve nasıl baslamalıyım ve hangi kaynakları kullanırsam daha saglıklı ogrenırım.
Sımdıden tesekkurler😊

Daha önce bir programlama diline hakimsen öğrenmek zor değil ,ben pic basicle başlamıştım,iki adet kumanda panosunu bunla geliştirdim,önce dili seç sonra similasyonlarla kendini geliştir en sonunda programlayıcı kartlarla yaptıklarını canlı olarak gör dene . Kolay gelsin.

Tesekkur ederim zaten suanda c diline hakimiyetim var
Eğer yeni başladıysan elinde bi pic programlayıcı yoksa sana bi tane brenner 9 programlayıcı hediye edebilirim. Yıllardır kenarda yatıyor.
Cok tesekkur ederım aslında cidden eger sizin İcin uygunsa kabul ederim buyuk bir zevk ile 😊😁

Tesekkur ederim zaten suanda c diline hakimiyetim var

Cok tesekkur ederım aslında cidden eger sizin İcin uygunsa kabul ederim buyuk bir zevk ile 😊😁
Antalya'da elden teslim edebilirim, değilsen kargoyla göndereyim, hatta yanında 16F877 de göndereyim o da boşta duruyor.

Eğer yeni başladıysan elinde bi pic programlayıcı yoksa sana bi tane brenner 9 programlayıcı hediye edebilirim. Yıllardır kenarda yatıyor.

Antalya'da elden teslim edebilirim, değilsen kargoyla göndereyim, hatta yanında 16F877 de göndereyim o da boşta duruyor.
Yaa cidden cok saolasın suan o kadar mutluyum ki ben balıkesirde yasıyorum pekiya kargo olayını nasıl yapalım 😊😁 bu arada cidden cok tesekkur ederim sızın sayenizde bir adım dah atmıs olucam 😊

adresini adını soyadını bana mesaj at karşı ödemeli göndereyim, kargolara bi bakıyım en ucuz hangisi gönderiyor diye

Şimdi buldum taktım bilgisayara ama windows 10 da çalıştıramadım bilgin olsun internette ilgili bişeyler var ama uğraşmak istemedim. Windows 10 varsa seni biraz uğraştıracaktır.

Şimdi buldum taktım bilgisayara ama windows 10 da çalıştıramadım bilgin olsun internette ilgili bişeyler var ama uğraşmak istemedim. Windows 10 varsa seni biraz uğraştıracaktır.
Olsun ben onu ayarlarım ya ve birazdan atıcam size ısım soyısım ve adresimi cidden cok tesekkur ederim 😁😊

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri