Otomotiv Kliması Kompresör Yağı

m_akst

Üye
Arabamın klimasında sorun cıktı sebeb olarak kompresörden dediler gaz sarjı ve yagının degişmesinden bahsettiler merak ediyorum gaz r 134 ama kompersöre katılan ne tür bi yag bilgi verirseniz sevinirim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
A/C Oil diye aratırsanız aradığınız yağı bulabilirsiniz.Ancak yağ kompresör tipine göre değişiklik gösterebilir.Doğru yağ için servise danışın.

r 134 a bileşimi hfc diye geçer sanırsam sentetik yağ idi ben total yag kullanıyorum totalin planetelf diye bi modeli var

r 134 a bileşimi hfc diye geçer sanırsam sentetik yağ idi ben total yag kullanıyorum totalin planetelf diye bi modeli var

Renault modellerinde ağırlıklı olarak kullanılıyor.

slm iyi günler

opel astraya ne kadar klima yağı ve gazı koymalıyız.saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar ingersollrand ts050 basınçlı hava kurutucusu kullanım klavuzu ve bağlantı şemasına ihtiyacım var bilgisi olan arkadaşlar varsa yardı edebilirmi şimdiden teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri