otomayon müh. nasıl olmalı?

merhaba,
Sizce Otomasyon Müh. için olmazsa olmazlar nelerdir? donanımlı bir otomasyoncu nasıl olur ? "bir otomasyoncu şunları şunları bilmiyorsa ben ona otomasyoncu demem" dediginiz şeyler varmıdır?

flört etmeden dostluk kurulamıyormuş gibi garip bi cevap olmuş.

Sayın akkasumeyye

şuan siemens rwd32s solaryum ısı kontrol cihazı ile sıkı fıkıyım flört yapıyorum 2 güne kadar çözeceğim

enteresandırki entellektüel bakışınız çok darmış

flört samimiyet

dostluk arkadaşlık

ciddiyet kaçırılmaması gereken bir durum

konuya sadece esprili yaklaşmak istemiştim işin ehemmiyet ve ciddiyetini ancak öyle bir sözle ifade edebildim

otomasyon argümanlarının büyük çoğunluğu mekaniksel ortamla hayat bulur o yüzden işinden çok iyi anlayan bir makine mühendisini arkadaş,dost ,akraba,samimiyet veya ne bilim iş konusunda ne kadar yakın olursanız o kadar işinizin ehli olursunuz

ben 100 lerce makine elektrik ve inşaat mühendisine yalakalık yaptım sıkı dostluklar kurdum şuan ki patronum makine mühendisi çok iyi bi insan kolkolayız peşini bırakmıyom sıkı fıkıyız 404 gibi yapıştım ona ben yavuz o tamer bey şimdi siz bu sözlerimden o kişi ile farklı bir durumum olduğunumu anlıyorsunuz :) sonunda hedefime ulaştım bukadar yanlış anlaşılacağımı düşünmemiştim özür dilerim

Son düzenleme:
Sayın akkasumeyye

şuan siemens rwd32s solaryum ısı kontrol cihazı ile sıkı fıkıyım flört yapıyorum 2 güne kadar çözeceğim

enteresandırki entellektüel bakışınız çok darmış

flört samimiyet

dostluk arkadaşlık

ciddiyet kaçırılmaması gereken bir durum

konuya sadece esprili yaklaşmak istemiştim işin ehemmiyet ve ciddiyetini ancak öyle bir sözle ifade edebildim

otomasyon argümanlarının büyük çoğunluğu mekaniksel ortamla hayat bulur o yüzden işinden çok iyi anlayan bir makine mühendisini arkadaş,dost ,akraba,samimiyet veya ne bilim iş konusunda ne kadar yakın olursanız o kadar işinizin ehli olursunuz

ben 100 lerce makine elektrik ve inşaat mühendisine yalakalık yaptım sıkı dostluklar kurdum şuan ki patronum makine mühendisi çok iyi bi insan kolkolayız peşini bırakmıyom sıkı fıkıyız 404 gibi yapıştım ona ben yavuz o tamer bey şimdi siz bu sözlerimden o kişi ile farklı bir durumum olduğunumu anlıyorsunuz :) sonunda hedefime ulaştım bukadar yanlış anlaşılacağımı düşünmemiştim özür dilerim
yanlış anlaşılma yok ustam espriyle yaklaştım ben duruma:)
Flört ten kastınız arkadaşlık,dostluk vs..Ben sadece espri olsun diye dedim..
Diğer arkadaş nasıl yorumladı onu bilemicem:)

dar'lıkla alakası olmadıgını, tanımadıgı birinden böyle bir cevap alınca biçok insanın aynı tepkiyi verip şaşıracagını belirtmekte fayda var. ;)

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri