Otomatik Sayaç Okuma

TolgaSahin

Üye
Katılım
27 Mar 2016
Mesajlar
28
Puanları
1
Yaş
32
Ustalar merhaba;
Yeni bir is yerine girdim işletmede luna lun51 km-rs kombine sayaç bağlı bu sayacin uzaktan otomatik okuma sistemi var ancak ilgilu kişiler bilgileri bilmiyorlar sormak istedigim ben bu sayacin uzak baglanti IP numarasini nerden alabilirim malumunuz sayaç kısmı mühürlü modeme mudahale edemiyorum tedaşımı aramam gerek? Bilgilerinizi talep eder hayirli isler dilerim.
 
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.

emodiyator

Profesyonel Üye
Katılım
13 Kas 2008
Mesajlar
2,828
Puanları
1,640
Konum
BİTLİS
Bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketine web sitesinden yada dilekçe ile abone numaranızı da belirterek başvuru yapın EPDK mevzuatı gereği size OSOS (uzaktan okuma) şifresi ve linkini vermek zorundadırlar.Mesela bulunduğumuz bölgedeki linki paylaşıyorum buradan reaktif değerleri demand tüketim değerleri oranları net olarak görebiliyorsunuz.

https://ososportal.vedas.com.tr/Osos/SubscriberWeb/FrmLogin.aspx?ReturnUrl=~/Forms/FrmIndexInfo.aspx
 
Konu Sah

TolgaSahin

Üye
Katılım
27 Mar 2016
Mesajlar
28
Puanları
1
Yaş
32
Çok teşekkürler bilgi için yanlız bulundugum bölge hatay iskenderun toroslar edaş bakıyor dilekçe vermekte fayda var.
 

Forum istatistikleri

Konular
118,071
Mesajlar
832,333
Kullanıcılar
429,425
Son üye
mehmetenes6

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Üst