Otomatik kumanda devreleri veya elektrik kumanda devreleri kitap önerisi

fatihcan01

Üye
Otomatik kumanda devreleri veya elektrik kumanda devreleri için önerdiğiniz kitaplar var mı? abiler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik kumanda devreleri veya elektrik kumanda devreleri için önerdiğiniz kitaplar var mı? abiler

Kumandayı öğrenmek istiyorsan ekts gibi simulasyon programlarında bol bol alıştırma yapmanız gerekir. Otomatik kumandayı öğrenmek için bol uygulama yapmak gerekir. Kontaktör, zaman rölesi v.b. şalt malzemeyi iyi tanımanız gerekir. Babam emekli Elektrik bölümü öğretmenidir otomatik kumanda şefliği yaptı uzun yıllar. Bu konuda çok iyi bir kaynak maalesef görmedim. Babamın yazdığı çok güzel bir kitap vardı yayınlatamadan emekli oldu. Bol uygulama yapınız.

Kumandayı öğrenmek istiyorsan ekts gibi simulasyon programlarında bol bol alıştırma yapmanız gerekir. Otomatik kumandayı öğrenmek için bol uygulama yapmak gerekir. Kontaktör, zaman rölesi v.b. şalt malzemeyi iyi tanımanız gerekir. Babam emekli Elektrik bölümü öğretmenidir otomatik kumanda şefliği yaptı uzun yıllar. Bu konuda çok iyi bir kaynak maalesef görmedim. Babamın yazdığı çok güzel bir kitap vardı yayınlatamadan emekli oldu. Bol uygulama yapınız.
Teşekkür ederim

Sayın kral kobra Öncelikle babanıza ALLAH rahmet etsin mekanı cennet olsun. Babanızın yayınlayamadığı kitabın eskizi durmuyor mu? onun sizden bilgilenirsek ruhu şad olacağına inanıyorum.

Sayın kral kobra Öncelikle babanıza ALLAH rahmet etsin mekanı cennet olsun. Babanızın yayınlayamadığı kitabın eskizi durmuyor mu? onun sizden bilgilenirsek ruhu şad olacağına inanıyorum.

Babam yaşıyor. Kitabı yayınlayamadı birtakım engeller çıkmış kendiside sonra uğraşmadı muhtemelen okula bırakmıştır 8 sene oldu emekli olalı. Öğrencisi Mehmet Tosuner Hocamız var onun çalışmaları oldukça iyi. Bilgisayarımdan bulursam sizlerle paylaşırım.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri