Otomatik Kayar Kapı Projesi (Resimli)

hocam bana resmi gösterebilirmsin maket ve devresi aynı ödevi bende aldımda yardımcı olabilirmisn.

Resim ve devre şeması 1. mesaj içeriğinde bulunmaktadır.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
motoru radyo ve televizyon tamircilerinden temin edebilirsin dc motor teyip motorudur sistem güzel ama inşallah büyük bir kapı için düşünecem teşekkrler...

proje çok güzel olmuş fakat pc ile yaplsaydı kontaktör ve zaman rölerine ihtyaç olmazdı kısaça ordaki röleri birazdaha sade hale gelir ve daha çok olurdu ....gemo AR2 İL DURUM MAKİNASI KOMUTUYLADA YAPLA BİLİR ...

bende mekatronik bölümünü bitirdim ve projemde kayar kapı idi. çok özenmiştim okulda kaldı tabii. ben step motor ve mikro işlemci ile yapmıştım

alıcı devresı ıcın ne kullanıyoruz.devre semasını goremedım.onu da yuklermısınız.

güzel bir proje olmuş bunu kendi projemde yapmak istiyorum RF devresi yok sanırım onuda eklerlerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..

Emegıne saglık arkadasım. Eger sıze garaj modulu lazımsa ben satıcısıyım garaj kumandaları da cogaltıyorum. Modülleri de var 1. Sınıf türk malı bılınen marka reklama gırmesın ozelden yazın yardımcı olurum

güzel bi uygulama olmuş, bende benzer bi proje ödevi aldım, paylaşımının bana faydası büyük.

bilgisayardan izlemede yapılsa süper olurdu. tabi biraz yazılım girecek araya ..

arkadaşım ellerine emeğine bilgine sağlık çok güzel oolmuş bende bu şekilde bi proje yapmayı düşlünüyodum okula

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri