otomatik kapı 2 kanal rf verici devre şeması?

erkankok

Üye
selamunaleyküm arkadaşlar herkeze merhabalar bana 2 kanal rf verici devre şeması lazım çok acil yardımlarınız için şimdiiden çok teşekkür ederim aradım hiç biyerde bulamadım.otomatik kapı için gerekli bu devre..

"Mail' imi ekledinmi "
"Mail' ini ekledim ama bu aralar pek giremiyorum"
"Mail' ini yaz sana yardım edeyim "

ve türevleri...

Arkadaşlar sitede paylaşım sorulan soruya " Mail ver yardımcı olayım" demekle olmuyor. Sorulan soruya verilecek cevabın bir başka kişiyede fayda sağlayabilmesi için biliyor ve istiyorsanız cevabı konu içerisinde veriniz.

Konu bütünlüğünü bozan bütün mesajlar silinmiştir.

arkadaşlar bende devreleri şemaları göremiyorum nasıl acabilirim yardımcı olabilirmisiniz..

arkadalar mrhb. cok acıl sensorle calısan pıc le yapıcam otomatık kapı devresı lazım cok acılll sadece devre olsa yeterlı

bana 2 kanal rf verici devre şeması lazım çok acil yardımlarınız için şimdiiden çok teşekkür ederim aradım hiç biyerde bulamadım.

Google'da ararsan çeşitli devreler mevcut. encoder-decoder entegreleriyle birlikte 433 MHz alıcı-verici modüller kullanarak 4 kanala kadar alıcı-verici kumanda yapabilirsin.

örneğin:

Building a RF remote control | bOtskOOl
brfrc2.jpg

brfrc3_1.jpg

http://multyremotes.com/four-channel-IR-remote.htm

IR-HT11.gif

IR-HT12.gif

arkadalar mrhb. cok acıl sensorle calısan pıc le yapıcam otomatık kapı devresı lazım cok acılll sadece devre olsa yeterlı

Ne tür bir otm. kapı devresi gerekiyor?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri