Otomat türleri

ugurcocuk

Üye
Kardeşlerim herkese merhaba. Herzaman bu formda dogru ve kesin yanıtları buluyorum. Tüm emeği gecenlerden Allah razı olsun. Benim bir sorum var şöyle ki; B C D tip otomatlar nedir? Cok kaynak okudum neRdeyse hepsi farklı yazıyor. Mesela evlerde C tip kullanilmazmi? Eleltrikli ihlas Şohben için hangi tip kullanılmali?

Ben cok kaynakta evde c kullanilmaz okudum ama benim.evimdeki bütün sigortalar c tipi.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
C ve D tipi sigortalar sanayii içindir br sigorta arızasında viko sigorata yetkilisi:C sigorta kendi akım değerinin 1,6 katına kadar 1 saat dayanmalı standart bunu gerektirir demişti.Evler de kullanılan kablonun en kalını 2,5 luk C16 sigorta takıldığı zaman:16*1,6=25,6A yapar 2,5 luk kablonun 1 saat çalışacağı akım 18A olmalı

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri