Otomasyon yardımlaşma Whatsapp grubu

linux cnc üzerine çalışanlar varsa ben de gruba katılmayı düşünürüm.

Benide gruba alırsanız çok memnun olurum arge departmanında çalışıyorum yeni otomasyon öğrenmeye başladım sakıncası yoksa kafam çok karışık yol haritasını deneyimli kişilerin tecrübelerini dinleyerek oluşturmaya ihtiyacım var.

Benide gruba alırsanız çok memnun olurum arge departmanında çalışıyorum yeni otomasyon öğrenmeye başladım sakıncası yoksa kafam çok karışık yol haritasını deneyimli kişilerin tecrübelerini dinleyerek oluşturmaya ihtiyacım var.
bende yazdim ama gal'ba grup iptal oldu

Merhaba ;
Otomasyon yardımlaşma adı altında bir whatsapp grup kurduk gerçekten yardıma gönüllü ve işinde iyi yaklaşık 30 kişiyiz.İster sahada ister ofiste Anlık olarak destek alıp verebiliyoruz.Bu grubumuzu büyütmek ve daha nitelikli hale getirmek istiyoruz.Bu kapsamda gruba katılmak isteyen arkadaşlarımız özelden katılım linkini isteyebilirler.
Not: linki burda paylaşmamamınızın sebebi gerçekten ilgili kişilerin katılımını sağlamaktır.
Beni de gruba alır mısınız otomasyon ve endüstri alanında kendimi geliştirmek istiyorum ve zaten yazılımla derin bi ilgim var yardıma da ihtiyacım var teşekkür ederim

Whatsapp grubu için link alabilir miyim. Bende katılmak isterim.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri