Otomasyon uzmanı özel eğitimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bran

Üye
Fuar, Kurs, Seminer ve Organizasyon İsmi : OTOMASYON UZMANLIĞI

Başlangıç-Bitiş Tarihi : SÜREKLİ

Yapılacağı Yer : İSTANBUL + İSTENİLEN ŞEHİRDE

İlgili Kişi-Kişiler : HASAN BARAN

İletişim Adres ve Tel No : 0532 517 55 90

Web Adresi(varsa) : OtomaSIS Otomasyon Sistemleri - Proje, Satış, Destek, Eğitim Hizmetleri

Genel Açıklama (İçeriği hakkında) :

Yaklaşık 20 yıllık sektör tecrübemizle, mesleğinde ilerlemek ya da alan değiştirmek isteyen teknik elemanlara ve mühendislere, birebir eğitim veriyoruz. Eğitim sonunda, otomasyon projelerinde yer alır ve otomasyon projeleri üretir hale geliyorsunuz. Eğitim verdiğimiz mühendis ve teknik elemanlar, otomasyon alanında çalışmakta ve kendi projelerini üretmektedirler. Bilginizin hangi düzeyde olduğu önemli değil, sıfırdan alıyoruz ve ileri seviyeye kadar birebir çalışıyoruz. Kişiye göre değişmekte olup, 10-15 gün arasında bu eğitimi tamamlıyoruz. İşte eğitim içeriğimiz:

1- Otomasyona giriş, sistem yaklaşımı ve lojik kavramlar
2- Endüstride kullanılan motorlar, asenkron ve servo seçimi
3- Hız kontrol cihazları, Altivar sürücülerle çalışma: ATV12, ATV312, ATV32 ve ATV71
4- Akıllı röleler, IEC1131-3, Ladder ve FBD dilleri ile programlama, Zelio Logic
5- PLC programlama, Twido PLC ile analog çalışma, haberleşme ve PID uygulamaları, analog sensörler, encoderler ile çalışma
6- Operatör panel (HMI) programlama, XBTGT serisi, Vijeo Designer ile programlama
7- Scada programlama, Vijeo Citect
8- Bütünsel proje uygulaması, Excel üzerinden grafiklerin elde edilmesi, Scada bilgilerinin dökümante edilmesi ve network ile bağlı 4 PLC'nin 4 motorun verilerinin elde edilmesi.

Eğitim sonrasında, yapacağınız projelerinizde size destek oluyor, otomasyon dünyasına doğru bir adım atmanızı sağlıyoruz.

Yukarıdaki konuları tek tek eğitimler şeklinde almanız da mümkün. Projelerine destek olacak, ya da bilmediğiniz bir alana sizi hazırlayacak bu eğitimi, sizden önce almış mühendis ya da teknik elemanların elde ettikleri başarıları siz de yaşayabilirsiniz.

Bu eğitim, ücretli ve kişiye özeldir (birebir uygulanır), tam donanımlı bir otomasyon laboratuvarında yapılmaktadır.

Bilgi için:

OtomaSIS Otomasyon Sistemleri - Proje, Satış, Destek, Eğitim Hizmetleri
05325175590

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,167
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri