Otomasyon sorumlusu

TheRisky

Katılımcı Üye
Firma Bilgileri

Firma Adı: Yüzey Koruma Sistemleri Paz. A. Ş.

Firma Tel - Fax: 0212 856 04 53

Firma Web Adresi: www.yuzkor.com

Şehir / Ülke : İstanbul Beylikdüzü

Firma Yetkilisi: Fatih Okcuoğlu

Alınacak Personel Sayısı: 1

Genel Nitelikler
  • Müşteri isteklerine göre otomasyon projelerinin tasarlanması
  • Tasarlanan otomasyon sistemlerinin elektriksel ve programsal işlemlerinin uygunluğunun takip edilmesi
  • Makinalarımızda kullanılan PLC ve SERVO ekipmanlarının programlanması
  • Projelerin devreye alınması, sürekli üretime uygun hale getirilmesi
  • Askerliğini tamamlamış
  • Yurtiçi-Yurtdışı seyahat engeli olmayan (Ağırlık Yurt dışı)
  • Avrupa yakası Beylikdüzü'da bulunan fabrikamıza ulaşım sınırlarımızda ikamet eden
  • Üniversitelerin, Elektrik, Elektrik&Elektronik Mühendisliği, Kontrol Mühendisi ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden veya MYO Elektrik, Elektrik&Elektronik, Mekatronik ve Otomasyon bölümlerinden mezun,
  • Ekip çalışmasına yatkın
  • Yoğun çalışma temposuna ayak uydura bilecek.

Projelendirme: Siparişi alınmış makineler için Eplan projelerini çizmek, malzeme listelerini oluşturmak, Kullanma talimatlarını hazırlamak. Gerektiğinde maliyet raporlarının oluşturulmak.
Plc Programlama: Tiaportal, Step7, Wincc, somachine, Vijeo designer, vsft Soft. Programlarına hakim olmak. Plc Program ve hmı tasımlarını verielcek bilgiler doğrultusunda hazırlamak.
Saha: Makinelerin saha montajında bulunmak, gerektiğinde panoya ve programa gerekli müdehaleleri yapabiliyor olmak.
Yeteri kadar Pnömatik ve Hidrolik ve Robotik bilgisi olan.

Çalışma Saatleri 08:30-18:00 H.İçi. 08:30-13:00 Cumartesi
SSK+e-5 üzerinden zeytinburnu - fabrika servis + Yemek

Bende saydığın özellik lerin hepsi Yok okadar prof.degilim
Sn. @şef112 Bunların hepsini yapa bilmek için prof olmanıza gerek yok... Neyi ima ettmek istediğinizi anlaya biliyorum. Fakat merakınızı gidermek adına şöyle söyleyeyim. Bunların hepsini ben yapıyorum, fazlası ile bunlara ek olarak pano imalatınada geçiyorum boş kaldığım vakit. Bayağı hatrı sayılırda maaş alıyorum. Gelecek arkadaş direkt benim pozisyonumda olacağı için kendi vasıflarımı yazdım. Umarım sorunuz cevap bulmuştur. Rica ediyorum konuyu tartışma alanına çevirip gereksiz yorumlar yapmayalım. Varsa kendine güvenen bir eksik bir fazla gelsin konuşalım şartları.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri