Otomasyon sektöründeki ortalama muhendis ve tekniker maaslari

Elektrik taahhüt ve otomasyon sektörü maaşları nasıl arkadaslar bu iki sektörden birinde ise basliyacagim ,taahhüt sektörü bana daha cazip geliyor ,ama piyasa tecrübesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik taahhüt ve otomasyon sektörü maaşları nasıl arkadaslar bu iki sektörden birinde ise basliyacagim ,taahhüt sektörü bana daha cazip geliyor ,ama piyasa tecrübesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum
1. elektrik veya otomasyon konusunda ne biliyorsun
2.kazandırdıgın paranın içinden para alırsın hiç kimse kendi kazandıgı parayı başkası ile paylaşmaz (istisnai durumlar hariç)

1. elektrik veya otomasyon konusunda ne biliyorsun
2.kazandırdıgın paranın içinden para alırsın hiç kimse kendi kazandıgı parayı başkası ile paylaşmaz (istisnai durumlar hariç)

Taahhüt sektöründe 6 ay tecrübem var, ama okulda otomasyon alanında yoğunlaştım bu donem mezun oluyorum, otomasyon sektöründe mı ,taahut sektöründe mı yoluma devam etsem karar vemedim.Yildiz teknik elektrikten mezun ılıcam ins.

Son düzenleme:
işini ve gelişmeleri takip ettigin sürece her zaman başarılı ve kazanclı olursun ama bence otomasyon

Hocam işin içinden biri olarak konuşuyorum taahhüt sektör olarak biraz pis öyle tertemiz gider gelirim diye düşünme ama otomasyonda temizliğine bakıldığında temiz gibi görünür ama hiç birşey bilmiyorsan hangi firma seni alacak yetiştirecek falan oda kolay değil taahhütde iş bulması her şartta kolay olur otomasyonda zorluk çekersin ikisindede saha elemanı olarak yaklaşık 1000 tl ile 1500tl başlangıç alırsın birşeyler biliyorsan

Forum istatistikleri

Konular
127,951
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri