Otomasyon eğitim ve bilgi paylaşım portalı:Video eğitim-dokuman-uygulama

Merhaba arkadaşlar:
Öncelikle eğitim konusu çok önemli bildiklerimizi ve yeni öğrendiklerimizi insanlara sunmak gelişirken geliştirmek herzaman benim isteğim olmuştur.
Çeşitli sitelerde çeşitlikonularda video eğitimler hazırlayıp insanlara ulaşmasını sağadım.Bir süre serbest olarak web tasarım işleri yaptım.

Şimdi mesleğim ve yaptığım işler üzerine insanlara yardımcı olmak isteyerek bir site oluşturmaya başladım.Her gün güncellemeyeve yeni konular eklemeye devamediyorum.

Cimon,siemens,telemecanique,omron,abb ve diğer tüm kullandığım ürünlerin eğitimlerini ve gerçekleştirdiğim makine projelerini sizlere sunuyorum.

İlk önce ücretli üyelikmi yapsam diye düşündüm ama sonra tüm dileyenler ulaşın ve birlikte gelişelim diye vazgeçtim..

İleriki dönemlerde amacım demo setler yaparak video çekimler ve sesli anlatımlarla sizlere yardımcı olmak.Bu amaçla yakında sitemde bana nasılyardımcı olabileceğinizi anlatacağım.

Sitemi inceleyip bana eksik veya güzel yönlerini bildirirseniz sevinirim

not: bölümlerin hepsine erişmek için lütfen üye olunuz.

Saygılarımla

ORHAN TARIKCI
Elektrik-Elektronik Mühendisi

Moderatör tarafında düzenlendi:
site için çok teşekkürler ellerinize emeğinize sağlık

Otomasyon konusunda aradığınız tüm bilgilere video eğitimlere sitemizden ulaşabilirsiniz.
-Video ürün tanıtımları
-Katalog-pdf-eğitim dökümanları
-örnek uygulamalar
-video eğtimler
-program tanıtımları
-örnek makine tasarımları ve aradığınız herşey sitemizde üyemiz olun sizde yararlanın.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri