Oto teype bluetooth modül ekleme

uuröz

Üye
Dostlar merhaba; aracımın pioneer teybine sonradan aldığım bluetooth kitini direkt monte edip dışarıda kablo ve kit görüntüsünden kurtulmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.
fotoğraf olarak olarak ekledim.

Ekli dosyalar

• 20221011_123529.jpg
    20221011_123529.jpg
    552.3 KB · Görüntüleme: 21
  • 20221011_123520.jpg
    20221011_123520.jpg
    425 KB · Görüntüleme: 20
  • 20221011_123504.jpg
    20221011_123504.jpg
    407.2 KB · Görüntüleme: 18
  • 20221011_123445.jpg
    20221011_123445.jpg
    417.5 KB · Görüntüleme: 19
buraya konu açmadan önce çok araştırma yaptım hatta izlediğim videolar sayesinde bu projeyi yapma hevesim doğdu.
Gerekli elektronik bilgim olmadığından, sadece meraklı ve hevesli biri ve az buçuk elimden böyle işlerde geldiğinden buraya cihazların fotoğrafınıda ekleyerek bağlantı konusunda yardım için konu açtım..
Teyp üzerinde aux bağlantı noktalarını gördüm, +5v çıkışıda gördüm enerjinin şasesini ve açma kapama olayını tam kavrayamadim bu konuda bilgin varsa cevabını beklerim, google aramasını pektabi kendim yapıyorum👍daha ziyade elektirik elektronik bilgisi olan bu işin okulunu okuyan yada daha önce böyle bir projeyi tecrübe etmiş kişilerden yardım bekliyorum.
yinede teşekkürlerimi sunarım.

buraya konu açmadan önce çok araştırma yaptım hatta izlediğim videolar sayesinde bu projeyi yapma hevesim doğdu.
Gerekli elektronik bilgim olmadığından, sadece meraklı ve hevesli biri ve az buçuk elimden böyle işlerde geldiğinden buraya cihazların fotoğrafınıda ekleyerek bağlantı konusunda yardım için konu açtım..
Teyp üzerinde aux bağlantı noktalarını gördüm, +5v çıkışıda gördüm enerjinin şasesini ve açma kapama olayını tam kavrayamadim bu konuda bilgin varsa cevabını beklerim, google aramasını pektabi kendim yapıyorum👍daha ziyade elektirik elektronik bilgisi olan bu işin okulunu okuyan yada daha önce böyle bir projeyi tecrübe etmiş kişilerden yardım bekliyorum.
yinede teşekkürlerimi sunarım.

Sizin ( foto )
Alt video sizin ürün ile aynı olabilir .

20221011_123529.jpg

*******************************************************************************************************

pt.png

pt.png

Son düzenleme:
Teyp de aux girişi varmı?
evet var.. fakat bluetooth kitini olması gerektiği gibi kullanmak istediğimde bataryası çabuk bitiyor ve usb bağlantısınıda yaptığımda teyp önü kablolar ile doluyor buda canımı sıkıyor.. Yani bunu teybin anakartına monte edip gücünüde ordan almasını ve batarya bitti derdini ortadan kaldırıp, ekstra bir görüntü kirliliği olmadan sanki orjinal bluetooth destekli bir teyp gibi olsun tribindeyim.
Sizin ( foto )
Alt video sizin ürün ile aynı olabilir .

Ekli dosyayı görüntüle 91679

*******************************************************************************************************

Ekli dosyayı görüntüle 91680

Ekli dosyayı görüntüle 91678
evet bunuda izlemiştim teyp ayni marka model fakat arkadaş teybin dış kafasına monte ediyor. Bu bana biraz saçma geldi, en kötü ihtimal bunun gibi yapacağım ama ben dış kafaya müdahale etmeden içerdeki ana teypten halletmek istiyorum.

Bu üründen alırsan teyden 4 ila 35v aralığında bir yerden mantıken teyd açıldığında enerji olan ve kapatıldığında giden bir güç hattı olmalı modülün üzerindeki pot ile Bluetooth cihazı in kaç volt ise ayarlayıp bağlantıyı yaparsın gerisi teyp aux girişine Bluetoothdaki aux pinleri ni baglamak kalacak

Bu üründen alırsan teyden 4 ila 35v aralığında bir yerden mantıken teyd açıldığında enerji olan ve kapatıldığında giden bir güç hattı olmalı modülün üzerindeki pot ile Bluetooth cihazı in kaç volt ise ayarlayıp bağlantıyı yaparsın gerisi teyp aux girişine Bluetoothdaki aux pinleri ni baglamak kalacak

Link ölü !!!

LM2596 Ayarlanabilir Voltaj Düşürücü Güç Modülü (4-35V Giriş - 1-30V Çıkış)

https://www.direnc.net/lm2596-power-suplay-modul-1

evet bunuda izlemiştim teyp ayni marka model fakat arkadaş teybin dış kafasına monte ediyor. Bu bana biraz saçma geldi, en kötü ihtimal bunun gibi yapacağım ama ben dış kafaya müdahale etmeden içerdeki ana teypten halletmek istiyorum.

https://tr.aliexpress.com/item/32899959408.html

Pioneer MVH-1400UB tüm teyplere benzer şekilde uygulayabilirsiniz.
Bluetooth aux cevirici ( Bluetooth to aux )
7805 5 Volt Regülatör
35-16 v 2 adet kondansatör
Çift Taraflı Bant

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri