oto teyp

darrk74

Üye
benim oto teybimin arkasında anfi bağlamak için 4 tane soket var normalde 2 tane olması gerekmiyo mu çünkü daha önce gördüğümün hepsinde 2 tane soket vardı ama benimkinde 4 tane var ben bunu nasıl 2'li bağlantıya dönüştürebilirim

Resim ve marka model eklerseniz daha uygun cevaplar alırsınız. Saygılar.

4 tane olması daha iyi çünkü iki tane olanlarda anfiye giriş yapılırken 4 çıkışa çeviriyoruz yani dişi fişe erkek fiş girip iki başlı dişi fişler elde edilir ve böyle giriş yapılır doğru bir sistemede eğer 4 üde çalışıyor ise çok güzel ama anfiye götürene kadar 4 kaplo götürmede zorlanacağınızdan ya dördünü ikiye çevirme alın veya hiç uğraşmayın sade ikisini kullanın oda olur

ben teybi evde 4+1 ses sistemine bağLadım ve pek verim aLdığım söyLenemez ama 2 çıkış üzerinden bağLamıştım ondan oLabiLir mi

ben teybi evde 4+1 ses sistemine bağLadım ve pek verim aLdığım söyLenemez ama 2 çıkış üzerinden bağLamıştım ondan oLabiLir mi

4+1 e bağlamanız gereksiz olmuş, RCA değilde hoparlör çıkışlarını direk hoparlörlere verebilirsiniz.(sesi fazla açmadan)

Merhaba. Öncelikle ufak bir sorum olduğu için konu açmadım belirtmek istedim. Ev içinde kullandığım bir oto teyp var. Ses potansiyometresi arızalıydı, onu değiştirmek icin teyp enerjiliyken ön panelin filmini çıkar-tak yaptım. Şimdi ses potu güzel çalışıyor fakat bu sefer mod geçme butonu çalışmıyor. Bu butona bir kez bastığımda cihaz açılıyor. Sonraki basişlarda sd/aux/usb/tnr gezmesi lazım ama basınca cihaz 5 sn donuyor sd ekrani cikar çıkmaz tekrar tnr geri geliyor. Reset attım sorun düzelmedi. Sanırsam bozdum. Ürün bu. Teşekkürler
1701791876309.png

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri