Oto teyp

Arkadaşlar selam. Tekne de ses düzeneğim var. Bu sene tekne dekaraoke yapmayı planlıyorum. Arşivim Notebookta. Notebooku Pionner Mvh-S32bt teybime bluetooth ile veya usb ile bağlayabilir miyim? Diyelim ki bağladık karaoke arşivinde ki herhangi bir parça çaldığın da notebooka taktığım mikrofon da aktif olacak mı? Yani aynı anda şarkı ve mikrofon sesi çıkar mı? Ses kalite kaybı yaşamadan şu karaoke işlemini nasıl sonuçlandırabilirm? Alakanız için şimdiden teşekkürler.

Bu planla işleri karmaşıklaştırıyorsunuz. Tek yapmanız gereken bir amfi almak, piyasada pazarcı amfisi diyede geçer.

Size aşağıda bir örnek buldum. Ürünün yanına 1-2 tanede kablosuz mikrofon alacaksınız. Bilgisayarın kulaklık çıkıkışından müziksesni alırsınız hem ekranda listeyi kontrol etmek kolay olur. Cihazın üzerinede kablosuz miktofonların verici adaptörünü takacaksınız sistem hazır olacak.

https://www.gittigidiyor.com/otomob...v-220v-400w-polaxtor-plx-21086_pdp_743116285#

Oto teyp ile de olur olmaz değil ama çok amatör olur. Oto teyp aux girişiyle blgisayarın kulaklık çıkışına bir kablo. Bilgisayarın mikrofon çıkışınada bir mikrofon. Sonra denetim masasında ses kartı ayarlarında "Stereo Mix" aygıtını aktif edersiniz. Ayrıca mikron aygıtıbın seçeneklerindende "Bu aygıtı dinle" seçeneğini aktif edip sistemi kullana bilirsiniz.

Bu planla işleri karmaşıklaştırıyorsunuz. Tek yapmanız gereken bir amfi almak, piyasada pazarcı amfisi diyede geçer.

Size aşağıda bir örnek buldum. Ürünün yanına 1-2 tanede kablosuz mikrofon alacaksınız. Bilgisayarın kulaklık çıkıkışından müziksesni alırsınız hem ekranda listeyi kontrol etmek kolay olur. Cihazın üzerinede kablosuz miktofonların verici adaptörünü takacaksınız sistem hazır olacak.

https://www.gittigidiyor.com/otomob...v-220v-400w-polaxtor-plx-21086_pdp_743116285#

Oto teyp ile de olur olmaz değil ama çok amatör olur. Oto teyp aux girişiyle blgisayarın kulaklık çıkışına bir kablo. Bilgisayarın mikrofon çıkışınada bir mikrofon. Sonra denetim masasında ses kartı ayarlarında "Stereo Mix" aygıtını aktif edersiniz. Ayrıca mikron aygıtıbın seçeneklerindende "Bu aygıtı dinle" seçeneğini aktif edip sistemi kullana bilirsiniz.
alakanız için teşekkür ederim. Amatör olur demenizde ki kasıt ses kalitesi mi düşer? onun için mi?

Yani bilgisayarın mikrofon işlevi basit işler için ve kulaklıkla kullanmak için tasarlanmış bir şey. Yankı sorunu olabilir, Parazit olabilir. Bence yeterince kontrol sahibi olamayabilirsiniz ses üzerinde. Ayrıca birden çok mikrofon kullanmak isterseniz ayrıca bir çoklayıcı cihaz falan alacaksınız vs. vs.

Eğer durumunuz varsa belirttiğim türden bir cihaz tavsiye ederim illa o olacak değil tabi. Yada zaten teyp ve bilgisayar elinizde sistemi kurup deneyin duruma göre seçim yaparsınız.

Alakanız için çok ama çok teşekkür ed

alakanız için çok ama çok teşekkür ediyorum. Şimdi çok daha iyi anladım olayı

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri