Oto Teybin MW ya da LW Bandına Aux Girişi İle Ses İletmek

abt

Üye
Merhaba Bir web sitesindeki bu konuda oto teybe yapılan bağlantı sonucu aux girişi ile gönderilen ses teybin MW yada LW bandında çıkıyor.daha kısası Teybe aux girişi yapmak istiyorum ancak bu konu ile ilgili bu sitedeki konuyu buldum kullandığım teyp buradakinin aynısı.
Konu içeriği
---Mesaj başlangıcı---
arkadaslar benım konuya kımse cevap yazmadı bende bi elektronıkcıye gıttım ve derdımı anlattım oda bı bakayım bı kac araca yaptım bunada olabılır dedı teypbi verdım ustaya yanımda gıderken bıde kulaklık kablosu goturdum mp playeri takmak ıcın ve cıktım gerı dondugumde ustam ısı halletmıstı radyonun mw yada lw moduna geçilince m3 çalmaya baslıyor ses te gayet ii hiç bi bozulma yok diger foksıyonlarda calısmaya devam edıyor cd ve fm radyo cok kullnıslı bı olay oldu bence hem orjınallık bozulmadı hemde ses kalıtelı. bikac resım cekıp eklıyecem.

Mesajı olduğu gibi aldım ben o elektronikçinin yaptığını kendim yapmak istiyorum.

Orta dalganın (MW) ses çıkışı, FM radyonun ses çıkışı ve CD/kaset çaların ses çıkışı aynı amfiye bağlıdır.Bunu yapan elektronikçi büyük ihtimalle orta dalganın ses çıkışını amfiden ayırıp ses girişini AUX bağlantısı yaparak dışardan almış.Yapmak zor değil ancak akıllıca düşünülmüş.

her teybin entegresi farklıdır.sen teybin entegresinin datasına bakıp,bağlantı yerlerini bulup,anahtarlı panel tipi stero dişi jaka bağlantı yapacaksın...

Orta dalganın (MW) ses çıkışı, FM radyonun ses çıkışı ve CD/kaset çaların ses çıkışı aynı amfiye bağlıdır.Bunu yapan elektronikçi büyük ihtimalle orta dalganın ses çıkışını amfiden ayırıp ses girişini AUX bağlantısı yaparak dışardan almış.Yapmak zor değil ancak akıllıca düşünülmüş.
mw ses dalgasının çıkışı nerde bulunuyor bende yapmak istiyorum

mw ses dalgasının çıkışı nerde bulunuyor bende yapmak istiyorum

Marka ve modele göre değişir, iyi bir elektronikçi çok fazla bir ücret almadan size yapacaktır. Bilmiyorsanız uğraşmayın.

Saygılar...

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri