Oto merkezi kilit ile yön kontrol dc motor silecek motoru kontrol etme

4 röle/butonlu uzaktan kumanda kartları var. Vınc uakdan kumanda diyede gecer. Onlardan bul, sekıl tipini yaz yardımcı olalım. Bırde motor gucunu belirt.
Bosda 3 amper yukde 5 6 amper vinc kumandasi uygun degil çünkü sadece + - ile yön degisi oluyor daha once 4 kanalli rf alici kullandim köprü ile çalıştırdim ama silecek motorunu calistirmadi kesik kesik çalıştırdı
sw1 ile sw4 ü kısa devre ettiğinde bir yöne sw2 ile sw3 ü kısa devre ettiğinde diğer yöne döner. motorun akımına uygun röle kullan. istersen 4 tane kontaklara paralel kondansatör veya ters diyotta bağlayabilrsin. kondansatör 4 tane 100nf. diyot 4 tane 1n4007.
simdi ben merkezi kilit sistemini almadim daha simdi merkezi kilit sistemi tetikleme modunda çalışıyor heralde ben dugmeye bastigimda devamli calistirmak istiyorum sw1 2 3 4 anlamadim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bosda 3 amper yukde 5 6 amper vinc kumandasi uygun degil çünkü sadece + - ile yön degisi oluyor daha once 4 kanalli rf alici kullandim köprü ile çalıştırdim ama silecek motorunu calistirmadi kesik kesik çalıştırdı

simdi ben merkezi kilit sistemini almadim daha simdi merkezi kilit sistemi tetikleme modunda çalışıyor heralde ben dugmeye bastigimda devamli calistirmak istiyorum sw1 2 3 4 anlamadim
sw1 ,2,3,4 röle kontakları.

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,827
Son üye
kontrol31

Yeni konular

Geri