Oto ekonomik teyib önerisi

Mersinden selamlar arkadaşalar. kangoo 2011 model araç aldım lakin usb giriş yok. ikinci el pıoner yada onun kalitesinde birsey almak istiyorum. yada önereceğiniz sıfır bir şey varmı internettde 200 tl ye Carvay cr-820 bluetud usb sd var birde
Sony Hı-line Marka 0666 Çift Usb Li Sd Kart Lı Bluetooth bu var 250 tl birde internettdeki bu ucuz olanlar sahte olabilirmi kafam karışık. araçlara sonradan orjinal teyibe eklenen usb modül var. onların içinde kaliteli olan varmi ve parçaları karışık çalabiliyormu . tek istegim kaliteli ses ve usb şarkı listesi karışık çalabilsin. bu konuda fikir öneri yardımlarınıza ihityacım var selam ve dua ile. park senserü tavsiyeside gerekli tabii saygılar

forum eski güzellği aktifliği yok demekki kendimiz yazıyoruz çalıp söylüyoruz artık bakcez çaresine

Mevcut teyp nedir? Orjinal teyple uyumlu cd changer çıkışı varsa oraya takılan bir aparatla usb, aux ve sdkart desteği kazandırılabilir. Zamanında 2001 Avensis'te kullanıp memnun kalmıştım.

Teybe göre pahalı gelse de (belki daha uyguna bulunabilir) eğer takılabilirse, araç orjinal kalır.
https://urun.n11.com/usb-ve-sd-cevirici-modul/audi-araclara-usb-aux-sd-kart-aparati-P474993968
piyasada satılan usb aux çevirici aldım tayibe bağladım çok güzel sesi var üstelik rasgele çalma özelliği var fiyatı 42 tl sizin verdiğiniz link 400 küsür o paraya pıonerr araç teyibi alınır

pioneer eski kalitesi artık yok. arkadasın söylediği de güzel bir çözüm eğer aracınız modelli ise orjinalliğini bozmak istemiyorsanız bu tarz çözümler güzel ama yok önemi yok diyorsanız bim a101 de oto teypleri bulunuyor. Bu arada Sony teybin orjinali 250 TL olmaz. Şu dolar bazında hiç olmaz.

Merhaba.
N11 üzerinden Jameson marka bir teyp aldım.
Gerçekten çok güzel bir TEYİP çok hoşuma gitti.
Bluetooth özelliği var telefona mobil uygulama indirip teyibi kontrol etme imkanı sunuyor.
189 liraya almıştım.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri