OTG Yardım

Ustalarım abılerım selamun aleykum oncelıkle mobıl cıhazımda otg destegı bulunmakta otg kablosu ıle maus ve klavyemı bır arada calıstırmak ıstıyorum not (kablolu maus & Kablolu klavye) 2 usb gırıslı otg kablosu aldım sorun su kı 2 sı bır arada baglı oldugu zaman birisi calısmıyor otg kablosu bozuk dur dıye kendıme bır tane daha lehımledım ama sonuc alamadım bırısınden bırısı ılla calısmıyor bluetooth maus ve klavye ıle denedıgımde calısıyor ama cakısma oluyor donmalar gıbı bunun sebebı hakkında bıılgısı olan abılerım kardeslerım hem baskalarına yararlı olacak bır konu olmus olur hemde bızlere yardımcı olur konuyu yanlıs yere actıysam Affola Saygılarla :)q
15842083983481602094116973013085.jpg
15842084247461352096801404130590.jpg

Bu şekilde olmaz ki ... Usb hub adlı cihaza ihtiyacın var veya (denemişliğim yok) tek alıcılı kablosuz klavye mouse setine!

Bu şekilde olmaz ki ... Usb hub adlı cihaza ihtiyacın var veya (denemişliğim yok) tek alıcılı kablosuz klavye mouse setine!
Sagolun hocam aleti arastirayim bu yaptigim disi usb ile erkek usb lehimledigim bu kartta bori kablolu bir kablosuz oldugu zaman calisiyor merak ettigim sudur hocam acaba otg kablosundan mausu ve klavyeyi besleyen voltajin amper yani mah dusuk oldugundan yaparmi yorumu uz icin tesrkkurler saygilar

KEsin akımdan diyemem fakat kablosuz mouse daha az tüketim yaptığı bilinen gerçektir. İmkanınız varsa USB3 portlu bilgisayarda yaptığınızı deneyiniz ama ikisini aynı anda kullanmayı dneyin.

Bilgisayarda calisiyor hocam lehimledigim kart 1 klavye 1 maus kablolu sekilde 2 side calisiyor cakismada yok pc de pc guzel hocam zaten lehimlerde bir yalnislikmi var doye ilk pc de denedim ayni hat uzerinden 2 cihaz bagladim cakisma donma vs olmadi telefonda ise farkli pldu

hiç telefondaki işletim sistemi destekliyor mu diye baktın mı?

hiç telefondaki işletim sistemi destekliyor mu diye baktın mı?
Kusura bakmayin hocam mesajinizi geç gördüm OTG destegi olan her cihaz bunu omuyor benim cihazimda otg destekleyen bir cihaz huwai huwai p30 pro hocam otg destegi olmayan cihazda klavye de maus ta calismaz hocam mesele su 2 sini birden kablolu bir sekilde calistiramiyorum

Son düzenleme:
Çok tecekkur ediyorum hocam sorunun çözūmunu buldum usb hud devresi alip icindeki direnc degerlerini degistirip otg kablosu yapip sorunu cozdum cihazima root atip rom yukledigim icin kamerasi calismiyor musait oldugum bir zaman sizlere fotografli bir sekilde paylasimda bulunacagim başkalarinada faydali olacak konu

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri