Ortamdaki Bütün frekansları ölçen bir cihaz yapmak istiyorum

Ömer10

Üye
Merhaba ortam bulunan 1hz 200000hz arasındaki insan dahil bütün frekansları ölçmek istiyorum.İnternette ortam frekansını gürültü olarak ölçen cihazlar işime yarar mı Bu youtube çalınan ve insanı etkilyen bütün frekansları bulan birşey ve engelleyn bir nevi jammer bunu için ne yapabiliim elektrik bilgim yok

Algılamak ile jammer etmek farklı şeyler.

Yazdığınız frekans aralığı neredeyse duyulur ses frekansı bandında. Uygun bir mikrofon ve preanfi devresi ile bu sesleri algılayabilir ve bir osiloskop ile bu frekansları gözlemleyebilirsiniz.

bu frekanslara ne dedik ses frekans bandı. Herhangi bir frekansta ses yaysanız diğer sesleri bastırabilirsiniz. Jammer için çok uğraşmanıza gerek yok. Bir araba kornası bile düşünürseniz jamer oluyor.

Benim anlamadığım bir konu insanın frekansı. İnsan frekansı nedir bunu anlamış değilim. İnsan nasıl titreşiyor ve frekans yayıyor? Bununla ilgili bir bilimsel makale varmı? Açıp okuyacağım? web sitesi değil tamamen teknik bir bilgi lazım.

Bütün Frekanslar?

Ortamdaki tüm frekansları ölçecek cihazı bugün yapsanız yarın Elektronik harp (EW) dünyasında çığır açmış olursunuz.

Bugün o devasa uçaklardaki elektronik sistemler bile tüm frekansları değil ölçmek tespit bile edemezken siz ne istediğinizin farkında mısınız?

ikincisi kaç çeşit frekans kaynağı ve çeşidi var biliyor musunuz? (Ses, em v.s) ?

üçüncüsü bir şeyi jam etmek o sinyali yok etmez. Jammerler genel itibarı ile sinyali bozarak o frekansta iletişim yapılmasını önler. Kaynağı yok edecekseniz o ayrı bir dünya ki onun için çok şiddetli EMP (elektro manyetik patlama) gerekiyor ki onun için gerekli teknoloji askeri statüdedir ve ulaşamazsınız. Kaldi kio tür bir patlama etrafta ne var ne yok zarar verir.

Son olarak bunu neden istiyorsunuz? etrafta duyduğunuz " frekanslarla insan beynini yönetiyorlar" gibi bir saçmalık değildir umarım?

Teşekkür ederim Var olan herşey titreşir ve bir dalga yayar sesten kastım bu benim beyin dalgası diye aratırsanız bilgiye ulaşabilirsiniz.Her insan parmak izi gibi kendi frekansı vardır bu 40000 km kadar ulaşılır ben insan kulagının duymadıgı frekanstır. https://aklinizikesfedin.com/beyin-dalgalari-delta-teta-alfa-beta-ve-gama/ bunu eeg ile ihtiyaç duymadan her yerden ulaşılabilir. Ben bu frekansı kaydetmeyi düşünüyorum ve tersine çevirip yayacak bir çihaz yapmayı Jammer tarzı birşey beyine ulaşacak bu tarz frekansları tespit etmek yani insan kulagının algılayamayacı

Bütün Frekanslar?

Ortamdaki tüm frekansları ölçecek cihazı bugün yapsanız yarın Elektronik harp (EW) dünyasında çığır açmış olursunuz.

Bugün o devasa uçaklardaki elektronik sistemler bile tüm frekansları değil ölçmek tespit bile edemezken siz ne istediğinizin farkında mısınız?

ikincisi kaç çeşit frekans kaynağı ve çeşidi var biliyor musunuz? (Ses, em v.s) ?

üçüncüsü bir şeyi jam etmek o sinyali yok etmez. Jammerler genel itibarı ile sinyali bozarak o frekansta iletişim yapılmasını önler. Kaynağı yok edecekseniz o ayrı bir dünya ki onun için çok şiddetli EMP (elektro manyetik patlama) gerekiyor ki onun için gerekli teknoloji askeri statüdedir ve ulaşamazsınız. Kaldi kio tür bir patlama etrafta ne var ne yok zarar verir.

Son olarak bunu neden istiyorsunuz? etrafta duyduğunuz " frekanslarla insan beynini yönetiyorlar" gibi bir saçmalık değildir umarım?
Kapalı bir alan gelen bütün dalgaları görmek bence mümkün ve cok teknoloji istemiyor çünkü telefondaki app lar bile duyamadıgımız sesleri algılıyor. Açık alanda böyle bir şey imkansız olabilir. Ama kapalı alanda mümkün frekans uydudan telefondan ve internetten baz istasyonlarından gelebilir. Şaçmalık mı :D

Kapalı bir alan gelen bütün dalgaları görmek bence mümkün ve cok teknoloji istemiyor çünkü telefondaki app lar bile duyamadıgımız sesleri algılıyor. Açık alanda böyle bir şey imkansız olabilir. Ama kapalı alanda mümkün frekans uydudan telefondan ve internetten baz istasyonlarından gelebilir. Şaçmalık mı :D
güzel insan, sen frekans değiştirmişsin haberin yok. eğer kendini geliştirmek frekansını denetlemek istiyorsan bilimselliği kanıtlanmış hala üniversitelerde uygulanan nerofeedback çalışmalarını incele ve üzerinde deneyebilirsin. hani şu bütün frekanslar diye dediğin şey var ya, o gazoz ağacından ben de istiyorum ama bu mevsimde yetişmiyormuş. o yüzden elimde olanla frekans atlaması yapman lazım. o dediğin appları kullananları biliyoruz, kullanma amaçlarını da biliyoruz, engellemeyi de biliyoruz. açtırma bana pandoranın kutusunu.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri