optik gözlerle cihaza müdahale

34 zeus

Üye
arkadaşlar optik gözlerle herhangi bir cihaz müdahale edilebilirmi
bunun için bi program varmı bildiğiniz

arkadaşlar optik gözlerle herhangi bir cihaz müdahale edilebilirmi
bunun için bi program varmı bildiğiniz

Daha detaylı yazar mısınız? Optik gözden kastınız ne? cihaza nasıl bir müdahele edielecek? Pek anlaşılmıyor. Ben anlamadım daha doğrusu

bende bi tane dijital uydu alıcı var yurt dışından gelme şimdi bunun üzerinde 2 tane optik göz var cihaza yazılım yüklemem gerekiyor çok değişik ve ilginç bi recevier daha önce hiç görmediğim bişi şimdi be buna program yükliycem arkadaşım bana optik gözlerle programı yükleyebileceğimi söyledi üzerinde 2 tane optik göz var ama cihaz şifreliymiş şimdi ben buna nasıl program yükleyebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

konuyla ilgili kimse nişi yazmamış bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşım yokmu yaf :S

şuan çalıştıgım iş yerinde optik kablolarla bilgi alış verişi yapabiliryoruz ama onun için senin bilgisayarında gerekli donanımın olması gerekiyor ve inan bana okadar ucuz bişey değil :) gidip yenisini alman daha avantajlı olabilir. :) birde makinanın resmini koyarmısın bende merak ettiim

şuan çalıştıgım iş yerinde optik kablolarla bilgi alış verişi yapabiliryoruz ama onun için senin bilgisayarında gerekli donanımın olması gerekiyor ve inan bana okadar ucuz bişey değil :) gidip yenisini alman daha avantajlı olabilir. :) birde makinanın resmini koyarmısın bende merak ettiim

kardeş özel donanım derken nasıl bi şey mesela

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri